Голова Київської ОВА Олексій Кулеба проінформував про завершення збирання врожаю на Київщині.

Всі райони області зібрали 100% від прогнозованих площ пшениці, ячменю, жита, вівса, гороху, гречки, проса та ріпаку.

Намолочено:

гречки — 4,9 тис. тонн;

проса — 7,5 тис. тонн;

вівса — 7,8 тис. тонн;

гороху — 15,46 тис. тонн;

жита — 34,4 тис. тонн;

озимого та ярого ріпаку — 167 тис. тонн;

озимого та ярого ячменю — 200,3 тис. тонн;

озимої та ярої пшениці — 755,4 тис. тонн;

Триває збір овочів, готують площі під посів озимих.

«Аграрії Білоцерківського, Броварського, Бучанського, Вишгородського та Обухівського районів розпочали посів озимого ріпаку», — резюмував голова ОВА.

 

 

Пропонуємо:

УЗА: прогноз врожаю зменшено

На Київщині почали збирати технічні культури

Наші аграрії закінчили збирати пшеницю та ячмінь

Аграрії сіють озимий ріпак, культуру посіяно на 87% площ від прогнозу

Експерти: розумною альтернативою зерновим в Україні може стати цукровий буряк

Дослідники: завдяки біоінженерії фотосинтез підвищив врожайність сільськогосподарських культур