Голова Київської ОВА Олексій Кулеба проінформував про завершення збирання врожаю на Київщині.
Всі райони області зібрали 100% від прогнозованих площ пшениці, ячменю, жита, вівса, гороху, гречки, проса та ріпаку.
Намолочено:
гречки — 4,9 тис. тонн;
проса — 7,5 тис. тонн;
вівса — 7,8 тис. тонн;
гороху — 15,46 тис. тонн;
жита — 34,4 тис. тонн;
озимого та ярого ріпаку — 167 тис. тонн;
озимого та ярого ячменю — 200,3 тис. тонн;
озимої та ярої пшениці — 755,4 тис. тонн;
Триває збір овочів, готують площі під посів озимих.
«Аграрії Білоцерківського, Броварського, Бучанського, Вишгородського та Обухівського районів розпочали посів озимого ріпаку», — резюмував голова ОВА.
Пропонуємо:
На Київщині почали збирати технічні культури
Наші аграрії закінчили збирати пшеницю та ячмінь
Аграрії сіють озимий ріпак, культуру посіяно на 87% площ від прогнозу
Експерти: розумною альтернативою зерновим в Україні може стати цукровий буряк
Дослідники: завдяки біоінженерії фотосинтез підвищив врожайність сільськогосподарських культур
