Є добра новина для компаній, які займаються виробництвом та реалізацією трісок для твердопаливних котлів. З кінця минулого року український ринок машин для подрібнення деревини поповнився абсолютно новою високопродуктивною машиною – ALBACH Diamant 2000, яка є подрібнювальною установкою №1 у світі й випускається на однойменному підприємстві в Німеччині (Баварія).

Схоже, що Diamant може спричинити справжню революцію в технології добування трісок, оскільки суттєво відрізняється від машин, що працюють у цьому секторі. Якщо аналоги здебільшого збудовані на базі автомобілів із купою додаткових пристроїв, то новинка, по суті, є комбайном, який може переміщатися в ліси, лісосмуги, автостради або на майданчики, де накопичено деревину, з доволі пристойною швидкістю – 80 км/год і вже безпосередньо на місці перетворитися на мобільний цех із переробки деревини. До того ж Diamant має всі сертифікати, які допомагають йому рухатися шляхами загального корис­тування.

Комбайну не потрібні асистенти, в нього є гідравлічний кран-маніпулятор

Запорукою високої прохідності по бездоріжжю є потужний і водночас економний дизельний двигун останнього покоління MAN 790 к. с., а також ходова частина, в основі якої система постійного повного привода з незалежним гідромеханічним приводом на дві головні осі.

Комбайну не потрібні асистенти, як в інших машинах, котрі подають матеріал на ротор подрібнювача, оскільки машина має гідравлічний кран-маніпулятор. Це, по суті, механічна рука, яка може діставати деревину діаметром до 80 см на максимальній відстані 10,1 м та подавати її на робочий стіл машини.

Потужний ротор працює в режимі до 500 об./хв. Він може комплектуватися 6, 8, 12 ножами залежно від завдань. Це дає змогу дробити деревину на тріску фракцією від 15 мм до 100 мм, але оптимальною в умовах України є 30–40 мм. Тримачі ножів змінні. Їх можна адаптувати для подрібнення різних матеріалів, щоб забезпечити найкращий можливий результат. Є прискорювач подрібненого матеріалу.

Робота машини програмується відповідно до умов і завдань: твердість дерева, фракція тріски, число оборотів двигуна та ротора з допомогою бортового комп’ютера. Навчання оператора не потребує багато часу, оскільки системи управління комбайном дуже прості. Процес управ­ляється двома джойстиками. Кабіна розташована на висоті 4 м, при роботі підіймається на 4,8 м, що дає змогу контролювати виконання технології.

Серед інших переваг: привод ходу без карданного вала; центральне змащування; швидка заміна ножів; шнеки, що не потребують обслуговування; додаткове просування поперечними шнеками; гідравлічні прямі приводи (крім ротора подрібнювача); автоматичне вирівнювання тиску виносних опор; переміщення деревини від столу подачі до ротора без втрат; безланцюгові приводи; концепція збалансованого освітлення з 32 робочими лампами.

Максим Сніжко


З питань придбання ALBACH Diamant 2000 звертатися:

067 323 82 34

Дилер ТОВ «РОПА Україна»

Вул. Поповича, 35, с. Полковниче, Білоцерківський р-н, Київська обл., Україна, 09431

ropa.in.ua

З питань надання послуг телефонуйте: 067 351 80 90