Інноваційна техніка нового покоління «Made in Germany»

Компанія LEHNER Maschinenbau GmbH розташована у м. Вестерштеттен, що на півдні Німеччини, і є провідним виробником інноваційної 12-вольтної спецтехніки для сільського та комунального господарства. Частка LEHNER на ринку електричних шлангових та дискових сівалок наразі становить 50-90%, а компанія є одним з абсолютних лідерів у Європі.

Ласкаво просимо у світ 12-вольтної техніки! Сівалки LEHNER – це інновативна, потужна і надійна техніка, з прекрасним співвідношенням ціна/якість, високоякісними компонентами, простим керуванням та монтажем. Компанія LEHNER Maschinenbau GmbH була створена 2019 року як окремий машинобудівний підрозділ головного підприємства LEHNER Agrar GmbH, заснованого ще 1956 року його власником Йозефом Ленером. Сьогодні підприємством у другому поколінні керує пан Гельмут Ленер, який, завдяки інноваціям та прогресивним ідеям, вивів компанію в беззаперечні лідери 12-вольтної техніки в Європі та світі. Техніка LEHNER має великий попит також за межами Європи – частка експорту на сьогодні становить біля 37%, і цей показник неухильно зростає.

Понад 30 років досвіду та Know-how

Усе розпочалося 1989 року, коли фермерські землі та врожаї на півдні Німеччини потерпали від нашестя слимаків і виникла негайна потреба в сівалках-розкидачах для внесення протислимакових засобів та гранульованих препаратів на великих площах. Перша серія 12-вольтних компактних розкидних сівалок LEHNER з‘явилася на ринку вже на початку 1990-х років. Практично одразу стало зрозуміло, що ця нова техніка може використовуватись і для інших напрямів у рослинництві – тому з часом сівалки ставали дедалі універсальнішими і багатофункціональними. Вже й не зрівняти, як виглядала перша розкидна сівалка марки SuperVario® на початку 1990-х і зараз – технічні зміни разючі. Проте сама концепція сівалки та великі обсяги продажу модельного ряду SuperVario® і досьогодні, свідчать про те, наскільки прогресивною ця техніка була, є і буде. Станом на 2020 рік лінійка техніки LEHNER нараховує багато інноваційних продуктів здебільшого для сільського та комунального господарства. Найкращим прикладом прогресивної техніки для аграрного сектору є модель VENTO® – це пневматична сівалка зі шлангами, потужним 12-вольтним вентилятором (компресором) та робочою шириною аж до 12 метрів – і все це електричне! Сівалка VENTO® – це дешева та потужна альтернатива гідравлічним сівалкам. Вона має бункер на 120, 230 або 500 л, обов‘язковий блок керування (зокрема українською та російською), а також 8 або 16 шлангів на виходах. З іншими розкидними сівалками – для садівництва, овочівництва та виноградарства, а також для комунального та шляхобудівного господарства – ви можете ознайомитися на нашому сайті www.lehner.eu, переглянувши каталог продукції.

 

Щодо останніх тенденцій, то на виставці Агротехніка – 2019 у Ганновері (Німеччина) стенд нашої компанії відвідала велика кількість аграріїв з України та країн СНД, а темою №1 стали так звані сидеральні та лугові сівалки. Це означає, що питання відновлення та збереження ґрунту за допомогою вирощування сидеральних та проміжних культур стають для сільськогосподарських підприємств у Східній Європі дедалі актуальнішими. Сівалки LEHNER постійно вдосконалюються, впроваджуються нові розробки, суворо контролюється кінцевий монтаж агрегатів. З метою дотримання якості найвищого ґатунку всі компоненти сівалок виготовляються лише на замовлення LEHNER і лише в Німеччині – це гарантований знак якості «Made in Germany»! Нові моделі сівалок уже представлені й працюють на полях України та країн СНД, їх можна замовити у наших партнерів в Україні. Запрошуємо дилерів до співпраці.

 

 

 

По всіх питаннях співробітництва прохання звертатися до нашого представника Олега Вадимовича Ганжа, який вільно володіє німецькою, українською та російською мовами.

Ганжа Олег Вадимович

Відділ Східної Європи

Тел.: +49 (0)7348 9596-32

Тел.: +49 (0)1734 3783-80

(WhatsApp, Viber)

E-Mail: oleg.ganzha@lehner.eu

 

 

Запрошуємо відвідати на сайті www.lehner.eu віртуальний зал техніки LEHNER 360°