Вчасно, вправно й без застави

Оновлені умови кредитування на розвиток бізнесу від Альфа-Банку Україна –
шлях, що веде до врожайних звитяг!

Передсезонне затишшя в агробізнесі – це час перевірити свою готовність до новітніх викликів, налаштуватися на модерну агротехнологічну хвилю та впровадити здобуті в міжсезоння нові знання на практиці. Проте воно добігає кінця, невдовзі зануртує черговий агросезон і перед аграрієм актуалізується питання фінансування весняно-польових робіт. Доступ до кредитних грошей для сільгоспвиробника, наче відкриття шляху до сповнених врожайним скарбом комор. Ті аграрії, хто має неабияку кредитну історію, можуть згадати як про набиті гулі й синці на цьому многотрудному шляху, так і про живильну силу фінансових вливань, що дали змогу не лише відсіятися, а й пройти весь сезон без зволікань, радіючи від виняткової якості посадкового матеріалу, вчасності агротехнологічних заходів, безпорадності шкідників і хвороб – ворогів культурних рослин, надійності й ефективності зберігання зібраного.

Умови кредитування аж ніяк не стала річ. Вони повсякчас змінюються, може, й подеколи дещо повільно (клієнту завжди кортить пришвидшення!), але результативно полегшуючи життя фермерам. Цьогоріч Альфа-Банк Україна оголосив про оновлення умов кредитування на розвиток бізнесу: для клієнтів із річною виручкою від 50 до 300 млн грн істотно змінюється підхід до формування ставки, вона стає змінюваною (рухомою) і розраховується залежно від облікової ставки НБУ, натомість термін ухвалення банком рішення скорочується до 5 робочих днів.

Для малого та середнього агробізнесу банк надає як поновлювані кредитні лінії у формі траншів для фінансування кількох операційних видів бізнесу, так і разові кредити. Фінансування надається терміном до 3-х років. Якщо потрібний кредит на суму до 7,5 млн грн, його можна отримати без застави.

Альфа-Банк Україна – єдина установа на фінансовому ринку України, яка надає беззаставний кредит на таку велику суму. Щоправда, у разі фінансування на більшу суму без застави вже не обійтися.

Отже, клієнти із річною виручкою від 50 до 300 млн грн можуть отримати кредити зі змінюваним (рухомим) типом ставки, яку розраховують за формулою: облікова ставка НБУ + 4% (нині становить 15%). Разом зі зниженням облікової ставки НБУ, ставка кредитування за угодою так само зменшуватиметься.

Як прогнозують фінансові експерти і свідчать тенденції, облікова ставка НБУ продов­жуватиме знижуватися. Відтак і кредити зі змінюваним (рухомим) типом ставки будуть дедалі вигіднішими для позичальників. А значить, пропозиція Альфа-Банку Україна дістане відгук.

Індивідуальний графік, який Альфа-Банк Україна надає для кожного клієнта, враховує специфіку господарської діяльності й регулярності надходження коштів на господарські рахунки. Вдалий досвід кредитування агросектору допомагає банку розумітися на специфіці галузі, яка стала справжнім локомотивом вітчизняної економіки. Впевнені, що з допомогою найвигідніших кредитів цей локомотив набере потужної ходи й у прийдешньому сезоні.

У добру путь! 

 

* АТ «Альфа-Банк». В Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ №61 від 05.10.2011 р. Усі види банківських послуг