Що потрібно, аби стати лідером на ринку? На крок (а бажано й більше) випереджати конкурентів, жити потребами споживача, бути щиро зацікавленим в його успіхові (себто в одержанні високого врожаю), досконало знати агротехнологію, ситуацію на ринку, переваги власного продукту та особливості продуктів інших компаній. Наче й не такі складні речі, а домогтися їх вельми непросто. Лише сумлінна копітка праця тут стане в пригоді. Відтак особливу увагу медіа завжди викликають ті, в кого це вийшло.

За результатами 2018 року компанія «Макош», за версією інформаційної компанії «Інфоіндустрія», стала номером один у десятці найвпливовіших імпортерів ґрунтових спеціальних добрив в Україні. До уваги бралися не лише обсяги поставок, а й рівень сервісу, відгуки клієнтів. Чільна позиція в поважному рейтингу – це й визнання, й відповідальність.

Компанія «Макош» цієї весни відсвяткує свою шосту річницю від дня заснування. Так, шлях від народження до першого рядка в списку агрохімічних помічників аграрія ця компанія подолала з достоту спринтерською швидкістю. Все починалося з кількох позицій по добривах, а нині «Макош» пропонує не лише широкий і продуманий асортиментний портфель надійних продуктів для живлення польових культур, а і кваліфікований консультаційний супровід. Ви хочете придбати NPK makosh z borem? Вам розкажуть, який ефект можна одержати від цього продукту, коли і як його краще вносити, наведуть низку прикладів успішного застосування. Тобто аграрій купує не шило в мішку, а робить свідомий вибір на користь певного продукту.

Завдяки цьому компанія «Макош» здобула визнання аграріїв і повагу конкурентів. Сам факт багаторічної діяльності в комерційному просторі, розширення клієнтської бази та очевидна висхідна траєкторія успіху є свідоцтвом сталого розвитку та самовдосконалення компанії, яка стала гарантом якості й надійності на ринку. Довіра аграріїв – це велика відповідальність для компанії «Макош», котра намагається стовідсотково відповідати потребам сучасної компанії європейського рівня.

Компанія «Макош» з’явилася на ринку 2013 року. Ініціатором її створення став Віктор Поліщук. Тоді серед аграріїв ще не сформувалися вимоги до високих стандартів якості, з мінерального живлення застосовувалися переважно традиційні вітчизняні добрива, які, на жаль, не забезпечували повноцінного розвитку рослин. Як наслідок, урожайний доробок не завжди відповідав поставленому завданню. Час вимагав нових інноваційних рішень, які дали б змогу домогтися прориву в результатах господарювання. Аграрії не люблять застою, вони постійно вчаться, їздять по виставках, вивчають міжнародний досвід, що підказує їм шлях до успіху, максимальної економії ресурсів, а він, як з’ясувалося, лежить через інтенсивні технології, збалансоване мінеральне живлення. Тож поява на ринку компанії-імпортера, яка забезпечувала б потреби нового часу, стала великим кроком уперед на користь усього українського АПК.

Засновник, застосувавши свої знання та практичний досвід, знайшов оптимальне поєднання ціни та якості у пропозиціях. Він узяв за основу добрива польського виробництва, європейська якість і високі стандарти яких вдало доповнює доступна ціна. Звісно, успіх прийшов не одразу, за визнання довелося поборотися. Інформацію про нові продукти треба було донести до аграріїв та переконати в ефективності нових хімічних засобів. Для цього потрібна була кваліфікована, дружна, енергійна команда, яка згуртувалася б навколо шляхетної ідеї піднесення українського АПК до найвищого світового рівня. Така команда і створила історію «Макош». Це історія успіху.

Компанія «Макош» упродовж трьох років збирала базу клієнтів та розвивала форми та умови співпраці з ними. Про те, щоб вони були комфортними та взаємовигідними, подбали найкваліфікованіші фахівці компанії. Одна з найпопулярніших форм – розрахунок по факту отримання (для нових клієнтів): компанія зацікавлена в побудові взаємовигідних довгострокових партнерських відносин.

Звісно, компанія «Макош» постійно підвищує вимоги до якості своєї продукції. Вона має формули власної розробки, на основі яких на європейських заводах виготовляються продукти – лідери ринку.

Саме так і приходить успіх. «Макош» поступово обростає власною матеріальною базою. Має власний складський комплекс, що забезпечує цілісність зберігання добрив. Та навіть більше. Зважаючи на перевантаженість «Укрзалізниці», постійний брак вантажних вагонів та локомотивів, що призводить до значних затримок із перевезенням продукції, 2017 року компанія придбала власний вагонний парк (десяток одиниць). Мета – поліпшення логістики, адже клієнту потрібно доставити добрива максимально швидко та комфортно. Тепер логістичні проблеми можуть клієнта не турбувати, адже «Макош» поставляє добрива власним коштом залізницею та автотранспортом, або в разі потреби «Новою поштою».

Компанія успішна, і це є свідченням того, що вона рухається у правильному напрямку. Асортимент пропонованих спеціальних мінеральних добрив – найширший. «Макош» довіряють, обирають і радять друзям. Компанія пропонує своїм клієнтам повний спектр мінеральних добрив: азотні, фосфорні, калійні та комплексні. Зокрема, повагу українських сільгоспвиробників здобули міндобрива: Superfosfat makosh, NPK makosh z borem, NPK makosh z cynkiem, Makosh universal z borem, Kalium makosh, Makosh magnezowy+mikro (Mn, Cu), Makosh fosfat, Polifoska 6, Polifoska 8, Super fos dar-40, Аміачна селітра pulan. А також добрива, що вносяться по листу: Сульфат магнію кристалічний Arkop, Сульфат калію кристалічний Solusop, Максимус Aminomicro, Максимус екстра P, Максимус екстра PK, Еколист моно кальцієвий, Еколист моно цинк, Еколист моно мідь, Еколист моно марганець, Еколист моно молібден, Еколист моно залізо, Еколист моно бор, Maxibor 21, Heliopotasse нітрат кальцію, Haifa 21-21-21, Haifa 0-52-34, моно- та комплексні продукти.

Компанія постійно працює над асортиментом і вибирає кращі за ефективністю добрива. Ефективністю як економічною, так і агрохімічною.

Особлива гордість компанії – сім унікальних формул, які виготовляються польським виробником винятково для «Макош». Окрім того, компанія активно працює над розвитком сервісу, адже нині на ринку перемагає той, хто не лише задовольнятиме потреби клієнтів у якісному продукті, а й надаватиме всебічну, мало не цілодобову підтримку. Вкрай важливо не залишити аграрія з проблемами щодо живлення рослин.

Отже, «Макош» пропонує постійну безкоштовну підтримку клієнтів «Агроном 24/7»: це – консультації із живлення. Радимо скористатися й послугою «Аудит ґрунту». Це – аналіз ваших ґрунтів і надання рекомендацій щодо живлення, згідно з одержаними даними. Фахівці компанії допоможуть скласти план із живлення тих чи інших культур, які аграрій вніс у свої врожайні плани на сезон. Ви можете дістати поради й рекомендації із живлення і на інформативних джерелах компанії у YouTube та Facebook. Там порушують цікаві питання, консультують, радять, спілкуються з фермерами, проводять прямі ефіри тощо.

Долучайтеся до співпраці з лідером! Ваші польові культури віддячать вам високим урожаєм!

https://makosh-group.com.ua/ru/