КУПИЛИ ОДРАЗУ 19 ТРАКТОРІВ FENDT, А ЗАОДНО І ЕКОНОМІЮ 304 ЛІТРИ ПАЛИВА ЗА 1 ГОДИНУ. Генеральний директор найбільшого в країні виробника цукру, холдингу «Астарта-Київ», Віктор Іванчик урочисто передав ключі передовим механізаторам холдингу від 19 нових Fendt 936 Vario. Машини доречні, на 100% забезпечать безперебійну посівну. їх економічність збереже пальне. Безступінчата коробка передач Vario поведе сівалку точного висіву плавно, зробивши посів дійсно точним.(Опубликовано в № 04.2010г.)

Свято відбулося 23 березня у Шишаках (Полтавщина). По-перше, сонце нарешті засяяло по-справжньому весняно. По-друге, весна принесла з собою новий інструмент для польових робіт. На вражаюче видовище – струнко вишикувані на центральній площі Шишак 19 тракторів із відомим у світі іменем Fendt – прийшло подивитися немало люду.

Таке в Україні трапляється нечасто, особливо в ці кризові роки – підписання контракту на купівлю-продаж 19 тракторів вартістю близько 160 тисяч євро кожен. Генеральний директор компанії «Астра» Олексій Колотурський вручає генеральному директору агро-холдингу «Астарта-Київ» Віктору Іванчику почесний диплом, що засвідчує цю подію. Менеджер з продажів тракторів Fendt Александр Цайтлер, представник виробника з Німеччини, скріплює це сувеніром – символічним іграшковим Fendt. На подію також завітав почесний гість, Карл-Хайнц Граф, керівник відділу експортного фінансування корпорації AGCO.

Але ось вони, справжні герої дня! Механізатори «Астарти» невдовзі будуть проводити трудовий день в комфортних кондиційованих кабінах за сучасним пультом керування. Хлопці заслужи­ли: спочатку стали кращими в своїх господарствах, потім пройшли спеціальну 60-годинну підготовку для роботи на тракторах Fendt, організовану компанією «Астра».

Здається, пану Карлу-Хайнцу українська весна сподобалась. Інакше звідки такий замріяний погляд та задо­волена посмішка?

А до Віктора Іванчика приходив Гоголь. Про що гово­рили – таємниця. Може, Микола Васильович особисто дякував за радість, яку Віктор Петрович несе полтавча­нам. А може, просив фінансової підтримки для випуску якогось роману. Мабуть, десь-таки дізнався, що «Астарта-Київ» в цьому році виділить на свій розвиток ще 200 мільйонів гривень. І це лише на модернізацію технічного парку збиральної та грунтообробної техніки. До речі, при­родно вважати, що зернозбиральні комбайни Fendt так само авторитетні, як і їх колеги – трактори. Чекаймо наступної великої угоди?

Александр Цайтлер

регіональний менеджер з продажу Fendt в Європі i СНД

Сьогодні більше цінується техніка, яка має низькі експлуатаційні затрати. Дещо дорожчий трактор надалі зможе принести більше користі шляхом економії ресурсів. З нашою технікою ми саме тут, в Україні, бачимо дуже хороші шанси на зростання попиту.

На полях Миронівського хлібопродукту восени мину­лого року ми провели досліди з порівняння Fendt та двох інших відомих брендів-тракторів американського вироб­ництва. На 1 га Fendt зекономив 3-4 л палива. Якщо Fendt може зробити 4 га за 1 годину, то лише один трактор еко­номить до 16 л палива за годину роботи.

Карл-Хайнц Граф

керівник відділу експортного фінансування корпорації AGCO

Концерн AGCO надає фінансову підтримку для бажа­ючих придбати нашу техніку, зокрема для цього в Україні є офіційне представництво концерну. Окрім того, AGCO гарантує вирішення питань сервісу та підтримки продукції. Все це вплинуло на те, що ми змогли завоювати такого клієнта, як «Астарта», та скоро матимемо перемовини про наступний великий контракт вже в іншій українській компанії. І ми дуже пишаємося цим.