На сьогоднішній день соняшник – одна з найприбутковіших культур в аграрному виробництві України.
У зв’язку з високим попитом на насіння соняшнику і рівнем рентабельності цієї культури відбулося значне розширення посівних площ. За даними Держкомстату, в 2010 році було засіяно 4,5 млн га соняшнику, хоча науково обґрунтований рівень посівних площ цієї культури в Україні знаходиться у межах 2,0-2,5 млн га. З наукової точки зору потрібно зменшувати частку посівних площ, але при цьому не знижувати валовий збір культури.

Це можливо лише за умови підвищення врожайності. Саме якісний посівний матеріал є дієвим інструментом для досягнення цієї мети та запорукою прибутку для господаря.
Цьогорічні погодні умови видалися досить складними для українських аграріїв. Інтенсивні дощі сприяли розвитку хвороб, а високі показники температур ускладнили процес формування насіння. Але багаторічний досвід вирощування та правильний підбір гібридів соняшнику дозволив підприємству «Агроспецпроект» досягти високої врожайності навіть за таких несприятливих погодних умов.
Уже більше десяти років підприємство тісно співпрацює з французькою компанією-оригінатором Euralis Semenсеs, яка є лідером серед насіннєвих компаній Європи.
Сертифіковані батьківські лінії, завезені з Франції та вирощені на родючій землі Черкащини, дозволяють отримувати якісні гібриди, стійкі до хвороб та надійні за потенціалом урожайності.
Приватне підприємство «Агроспецпроект» є ексклюзивним виробником гібриду Жалон в Україні. Гібрид зареєстрований у 2009 році. Саме такий важкий рік став суворою перевіркою для нового гібриду, яку він достойно витримав та продемонстрував гарні результати на полях сільгоспвиробників різних регіонів України – понад 30 ц/ га, що підтверджує високий потенціал урожайності та якість посівного матеріалу. Жалон – високоврожайний, середньоранній (106 днів) гібрид з дуже високою стійкістю до вовчка.
Поряд з Жалоном «Агроспецпроект» пропонує давно відомі Аламо, Ягуар та Єврофлор, котрі зарекомендували себе серед клієнтів гарною якістю, урожайністю та високим адаптивним потенціалом.
Ми постійно працюємо над впровадженням новітніх інтенсивних технологій вирощування та в будь-який час готові надати своїм клієнтам професійну консультаційну підтримку.
За даними наших партнерів, у Миколаївській та Кіровоградській областях цього року господарства, що вирощували гібриди соняшнику Жалон, Аламо, Ягуар і Єврофлор, зібрали урожай у середньому 32-36 ц/га, а деякі з них досягли результату 42 ц/га. При обґрунтованій ціновій політиці це гарантований прибуток для мудрого господаря. Співвідношення ціни та якості насіннєвого матеріалу дає ПП «Агроспецпроект» можливість забезпечити потреби навіть найвибагливіших товаровиробників. При цьому вартість гектарної норми насіння становить від 220 до 300 грн/га. Адаптивний потенціал, стійкість до хвороб, висока врожайність та доступна ціна насіння роблять гібриди соняшнику потужними конкурентами на насіннєвому ринку України.
Пам’ятайте, що успіх в рослинному бізнесі на 70% залежить від якості посівного матеріалу. Запрошуємо до співпраці.
Якісного Вам насіння та високих урожаїв!