Рішення Acceleron® для обробки насіння кукурудзи DEKALB® пропонують ексклюзивні препарати, що поєднують у собі біологічні продукти та продукти для захисту рослин. Ці комплексні рішення захищають рослини від хвороб і шкідників на ранніх стадіях розвитку, покращуючи однорідність та вирівня-ність стеблестою та потужність рослин, що допомагає підвищити потенційно можливий урожай. Присутність на насінні біологічно активних інгредієнтів також дає змогу посилити активність поглинання поживних речовин та вологи, що допомагає покращити розвиток коренів і стебла.

Рішення Acceleron® для обробки насіння кукурудзи DEKALB® забезпечують надійний захист від хвороб і шкідників.

Захист насіння на ранніх етапах розвитку культури, покращення здоров’я рослини, збільшення доступності поживних речовин і підвищення потенційно можливого врожаю — це ще далеко не всі переваги. Придбайте попередньо протруєне насіння — і не хвилюйтеся за врожай.

Унікальна технологія. Комплексне рішення

Кілька механізмів дії допомагають боротися зі шкідниками, зменшити ризики виникнення хвороб і навіть сприяють інтенсивнішому розвитку підземної та наземної частини рослин. Рослина захищена не лише впродовж перших 30 днів, а й має гарантовані фізіологічні переваги протягом усього періоду її вегетації, що приводить до максимальної реалізації потенціалу врожайності. Це комплексне рішення не лише убезпечує рослини від ураження хворобами, які передаються через насіння та ґрунт, а й захищає врожай від шкідників на початку вегетації.

Довідка 1. Захист і максимізація потенціалу врожайності з самого початку

Відчутна різниця

Захист, здоровий ріст і підвищення потенційно можливого врожаю.

Провідні хімічні компоненти сприяють ефективному захисту рослини на ранніх етапах розвитку від хвороб ґрунту, шкідників, нематод, які заподіюють невідворотну шкоду культурі та якості врожаю. Покращення приживання завдяки біостимулятору ЛХО (ліпохітоолігосахарид). Природні біологічні ЛХО-молекули поліпшують розвиток кореневої системи та поглинання поживних речовин і води, сприяючи розвитку рослини та збільшенню потенційно можливого врожаю. Спеціальні методи передпосівної обробки насіння посилюють адап-тивність рослини на всіх типах ґрунтів і відповідають вимогам усіх технологій, включно з мінімальною обробкою та No-tillage. Крім того, це дає змогу зменшити використання фунгіцидів та інсектицидів.

Доступні 2019 року рішення:

  • Maxim XL;
  • Пончо®/Вотіво®;
  • Біостимулятор Торк™.

Довідка 2. Захист і максимізація потенціалу врожайності з самого початку

Інноваційні технології для наших фермерів

Рішення для обробки насіння кукурудзи — це поєднання наших провідних технологій створення й захисту кукурудзи, а також інноваційних біологічних підходів. Саме це вирізняє їх серед інших. Гарантують підвищення врожайності з року в рік. Acceleron® — це наступна сходинка еволюції. У поєднанні з інноваційними технологіями селекції та генетики, що застосовуються в гібридах кукурудзи DEKALB®, це рішення сприяє здоровому росту рослини на ранніх етапах і допомагає захистити інвестиції виробників, збільшуючи прибуток із кожного квадратного метра поля.

Рішення Acceleron® для обробки насіння — захист та найкращий результат з першого дня

Відчуйте переваги з насінням DEKALB®

Щоб отримати докладні відомості, зв’яжіться з представником DEKALB®

Завжди читайте та виконуйте інструкції, які ви можете знайти на етикетках пестицидів і в брошурах із рекомендаціями з обробки насіння, що прикріплені до мішків.

Acceleron®, DEKALB®, DEKALB Winged Ear Design® and Seed Your Success — це зареєстровані торгові марки компанії Monsanto Technology LLC. Усі інші торгові марки є власністю відповідних власників. ©2018 Monsanto Company.