Престур теренами «Контінентал Фармерз Груп» у воєнночасся прихильники штампованого слова, певно, порівняли би з ковтком свіжоповітря в часи воєнної задухи. Я би визначив його, радше, як життєдайне надихальне джерело, що в змозі підживити оптимізмом журналістський і відповідно читацький люд. Жнива тривають, і врожай-2022 – не абстракція, а реальність!

Отже, в третій декаді липня Компанія завершила обмолочування озимого ячменю з площі 11,4 тис. га, діставши гарні показники врожайності – 6,37 т/га. На час нашого візиту на полях «Контінентал» тривало збирання озимих пшениці й ріпаку. Під ці культури в структурі посівів було відведено 40,1 тис. га та 34,6 тис. га відповідно. Назагал під час першої хвилі жнив у планах «Контінентал Фармерз Груп» зібрати врожай із загальної площі 86,2 тис. га.

«Цьогоріч наша команда зробила все, щоб розпочати збиральну кампанію вчасно. Перебігом жнив ми загалом задоволені. Попередні прогнози дають змогу стверджувати, що врожайність культур у 2022-му буде не меншою за планові показники, – зазначив Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен. – Зібраний урожай відвантажуємо на свої елеваторні потужності загальною місткістю більш як 500 тис. т. Також цього сезону ми передбачили додаткове місце для зберігання врожаю та придбали полімерні рукави». Принагідно зауважу, що полімерні рукави – справжній хіт цього сезону на агротехнологічному ринку, або, якщо хочете, на ринку зберігання вирощеного.

Вже невдовзі в «Контінентал Фармерз Груп» стартуватиме сівба озимих культур під урожай 2023 р. Під них Компанія планує відвести 93,7 тис. га. Зокрема, в структурі посівів на наступний рік під озиму пшеницю заплановано 42,3 тис. га, ще 16,1 тис. га — під озимий ячмінь. Озимий ріпак мають засіяти на площі 35,2 тис. га.