Українсько-чеська торгова палата (UKRCHAM) посилюється, з 1 квітня в її склад правління увійшов Ян Беднар, комерційний директор компанії BEDNAR FMT. А Головою правління обрано добре відомого як в Чехії, так і в Україні, Петра Крогмана, який є головою Ради директорів агрохолдингу Agromino.

Українсько-чеська торгова палата є найбільш швидкозростаючою палатою в Чеській Республіці. З моменту заснування у травні 2022 року до неї приєдналися 130 членів. Це як чеські компанії, які вже працюють в Україні або збираються вийти на даний ринок, так і важливі українські компанії, які ведуть бізнес в Україні та Чехії. Оборот компаній, асоційованих з UKRCHAM в Україні або в торгівлі з нею, досягає 40 мільярдів чеських крон.

Палата також посилила Раду директорів, розширивши її з 5 до 9 членів, щоб краще представляти зростаючу базу членів. Головою правління обрано Петра Крогмана, заступником – Владислава Бондаревського. Членами правління обрали: Яна Беднара, Міхаела Мачарік, Річард Бенда, Яромір Куделік, Людмила Дідух, Руслан Кисельов та Андрій Колесніченко.

Ян Беднар добре знає та любить Україну. Він відвідує країну кожного року, навіть після початку повномасштабного вторгнення. Головною метою своєї діяльності в Палаті на найближчий час бачить посилення міжурядової співпраці між Чехією та Україною, адже для підвищення економічної активності між країнами потрібно зняти всі бар’єри, які існують сьогодні, в першу чергу в питаннях фінансування.

Нагадаємо, що з початком повномасштабної війни компанія BEDNAR FMT підтримала Україну та вийшла з ринку росії.