Європейський банк реконструкції та розвитку та “Райффайзен Банк” спрямують компанії “Ензим” близько 100 млн. грн (приблизно €3 млн). 60 млн. грн з цієї суми буде гарантовано ЄБРР на основі угоди про розподіл ризиків, повідомляє банк.

«Ензим» належить до сегменту малих та середніх підприємств, це клієнт ЄБРР, що забезпечує понад 50% загального обсягу виробництва дріжджів в Україні, а також експортує свою продукцію до 19 країн, переважно до ЄС.

«Спільне фінансування «Райффайзен Банку» та ЄБРР задовольнить потреби компанії в оборотному капіталі та допоможе їй закупити сировину, необхідну для підтримки на поточному рівні обсягів виробництва у сезонах 2022-2023 рр» — йдеться у поясненні фінустанови.

Фінансування допоможе компанії «Ензим» продовжувати виробництво та підтримає господарську діяльність в Україні загалом. Як підкреслили в ЄБРР, це сприятиме збереженню джерел коштів на існування людей.

«Ензим» спеціалізується на виготовленні пресованих та сухих хлібопекарських дріжджів, добавок для хлібопекарського та кондитерського виробництва, активних кормових дріжджів. Компанія працює з 60% українського ринку дріжджів, а 40% обсягу виробленої продукції експортується до 16 країн світу.

 

 

Пропонуємо:

Нашим фермерам не вистачає державного фінансування

Кабмін затвердив порядок використання фінансової допомоги малим сільгоспвиробникам, які постраждали від війни