Компанія CNH Industrial N.V, більш відома, як Case IH, святкує свій 175-річний ювілей. Акції цього відомого світового лідера з виробництва техніки котуються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: CNHI) та Електронній фондовій біржі Borsa Italiana (MI: CNHI) (Mercato Telematico Azionario of the Borsa Italiana).

175 років тому засновник компанії Джером Інкріз Кейс почав активно працювати над створенням спеціалізованих пристроїв для поліпшення умов праці фермерів. Зокрема, завдяки йому та його революційним машинам було значно прискорено процес сепарації зібраного після врожаю зерна. Засновник компанії зосереджував увагу на передових технологіях. Спочатку у 1869 та 1876 роках були створені трактори з паровими двигунами, до речі, передові для свого часу, адже тоді у господарствах ще широко використовували коней. Прогресивність та прагнення до якості стали фірмовим стилем, якого компанія дотримується до сьогодні.

Після злиття п’яти компаній в єдину International Harvester у 1902 році почалась нова ера виробництва тракторів. Згодом Case придбала сільськогосподарський підрозділ великої компанії та в 1987 році запустила у виробництво трактор Magnum потужністю від 160 до 240 к.с., який був удостоєний нагороди Industrial Design Excellence. Далі з’явились трактори Quadtrac, Rowtrac CVX і Optum 300 CVX. У кожній моделі були втілені найсучасніші технології, що дозволило досягнути найвищої якості та завоювати найкращу оцінку фермерів в усьому світі.

Сьогодні компанія зосереджується на пошуку та втіленні більш ефективних, економічних та екологічних рішень для аграріїв, що відповідає сучасним потребам клієнтів.