23-24 листопада 2017 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» вперше відбудеться міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo

В останні роки назрівала гостра необхідність проведення в Україні виставки, яка б об’єднала всі продовольчі сектори на одному бізнес-майданчику для продуктивної співпраці з українськими та іноземними закупівельниками. Рада з питань експорту продовольства (UFEB) створює такий майданчик на виставці Ukrainian Food Expo і запрошує до участі переробників продовольства, виробників сільськогосподарської продукції, постачальників технологій, обладнання та послуг для харчової промисловості.

Тематика виставки охоплює всі напрямки харчової промисловості: м’ясну, молочну, кондитерську, олійножирову, фруктово-овочеву, бакалійну продукцію, напої, соуси, рибопродукти тощо. Родзинкою заходу стануть дві окремі експозиції (окремі групи стендів) для учасників з найбільшим експортним потенціалом – виробників органічної та нішевої продукції.

Серед відвідувачів виставки – іноземні трейдери та дистриб’ютори, великі торговельні мережі, мережі магазинів формату «біля дому», представники інших сфер роздрібної торгівлі, товарних продовольчих ринків, оптово-роздрібних продовольчих складів та баз, закладів громадського харчування, логістичні компанії, а також кінцеві споживачі.

Компанія-учасник отримає беззаперечні переваги від участі в Ukrainian Food Expo:

  • безпосередній контакт з різними групами потенційних клієнтів в одному місці протягом двох днів;
  • використання окремо облаштованої зони для бізнес-переговорів, що дасть можливість комплексно провести переговори з усіма групами бізнес-відвідувачів;
  • контактування більш ніж з 30-ма іноземними делегаціями та торговельними місіями, що є значною економією часу на самостійний пошук іноземних покупців;
  • можливість познайомити кінцевого споживача з вашим брендом під час дегустації та прямого продажу в зоні ярмарку-продажу, яка буде діяти в рамках виставки.

Компанія, яка братиме участь у виставці зі стендом, отримує можливість заздалегідь підготуватися до бізнес-зустрічей та провести результативні переговори у спеціально облаштованій бізнес-зоні, а саме: попередньо забронювати час та день, домовитися через організатора виставки про зустріч з тими представниками українських та іноземних компаній, з якими є потреба зустрітися. У бізнес-зоні передбачено окрему секцію для переговорів по органічній та нішевій продукції з українськими за іноземними закупівельниками.

У рамках виставки пройде третій міжнародний Конгрес експортерів продовольства Ukrainian Food 2017, а також тематичні конференції та семінари з упаковки та технологій переробки харчової продукції.

Реєструйтеся на участь або відвідування виставки вже зараз!

Сайт виставки ufexpo.com.ua.

За детальною інформацією звертайтеся:

Оксана Березовська
тел .: +380 67 443-24-38
+380 50 144-86-11
e-mail: [email protected]

Анастасія Павлюк
тел .: +380 67 470-82-31
e-mail: [email protected]