Українські аграрії на окупованих та наближених до бойових дій територіях, зіткнулися з проблемою технічного обслуговування сільгосптехніки. Зокрема виникають труднощі із запуском та налаштуванням сівалок і ґрунтообробних агрегатів. Аби полегшити своїм клієнтам ці процедури, сервісна служба компанії «Bednar» розробила та надіслала своїм дилерам спрощені, покрокові інструкції для операторів для швидкого налаштування агрегатів. Окрім цього фахівці компанії та представники дилерів постійно на зв’язку та допомагають операторам агрегатів у телефонному режимі.

Представник компанії BEDNAR FMT в Україні Михайло Кришко розповів журналісту «Зерна» про те, що завод у Чехії працює зараз у режимі найбільшого сприяння клієнтам України. Робиться все можливе для того, аби українці без затримок одержали замовлені агрегати та запчастини. Зокрема, відновлені програми сприяння та довоєнні процедури відвантаження запасних частин, що значно підвищує швидкість та якість реагування на нові запити аграріїв. Також, ще до початку війни на складах дилерів були сформовані значні запаси необхідних запасних частин.

В цьому сезоні лінійка агрегатів «Bednar», які працюють в Україні, має поповнитися кількома новинками. Вже цієї весни буде вперше поставлений агрегат для технології strip-till STRIP-MASTER EN 6000, в комплектації для обробітку 8 рядів з міжряддям 70 см та можливістю одночасного внесення добрив. Особливістю агрегату також є якісне витримування заданої глибини роботи, завдяки азотним акумуляторам встановленим на паралелограмній системі секцій, а також вже найближчими днями, буде вперше запущено в експлуатацію в одному із господарств Житомирщини універсальну пневматичну зернову сівалку OMEGA 008000L, робочою шириною 8 метрів.

 

 

Пропонуємо:

Просіло постачання сільгосптехніки в Україну

Окупанти викрадають українську сільгосптехніку

Помер Райнхольд Клаас, піонер зернозбиральних комбайнів

Попри війну українські аграрії поповнюють свої парки сучасною технікою

Сільгосптехніка в Україні реєструватиметься за спрощеною процедурою

Уряд включив у перелік товарів критичного імпорту техніку та обладнання для с/г робіт