890,658 млн. грн часткового відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм та комплексів, а також доїльних залів та підприємств із переробки сільськогосподарської продукції надали суб’єктам господарювання, повідомляє Мінагро.

Рішення ухвалили під час засідання комісії аграрного відомства про надання держпідтримки розвитку тваринництва та переробки сільгосппродукції за направленням часткового відшкодування вартості об’єктів.

Повідомляється, що 43 суб’єкти господарювання внесені до Реєстру суб’єктів господарювання за яким передбачається часткове відшкодування вартості 65 об’єктів в обсязі 890 658,168 тис. грн.

Загальний обсяг асигнувань за цим напрямом держпідтримки – 491 049,5 тис. грн. Між суб’єктами господарювання бюджетні кошти розподіляли пропорційно до нарахованих сум часткового відшкодування вартості об’єктів у межах бюджетних асигнувань.

Суб’єкти господарювання подавали документи комісії Мінагро, щоб отримати часткове відшкодування, строк надання був до 15 листопада поточного року. За інформацією міністерства, у 2021 році держава відшкодує вартість будівництва та реконструкції прийнятих в експлуатацію 43 об’єктів у скотарстві, 7 – у свинарстві, 6 – у птахівництві, 1 – у вівчарстві, 1 – у кролівництві та 7 з переробки сільгосппродукції.

Зазначена урядова програма підтримки за частковим відшкодуванням вартості тваринницьких об’єктів передбачає надання юридичним особам та фізичним особам-підприємцям, у тому числі сімейним фермерським господарствам, відшкодування у розмірі до 50% вартості, а сільгоспкооперативам – до 70% вартості.

 

 

Пропонуємо:

Які законопроєкти очікують аграрії

Уряд обіцяє аграріям компенсації за страхові платежі

Як держава допоможе АПК у 2022 році: озвучено напрями

Держава компенсуватиме 25% вартості за більшу кількість сільгосптехніки