Цьогоріч аграрії в межах посівної планують засіяти 5,6 млн га земель, 477 тис. га з яких вже засіяно, заявив під час засідання Кабінету Міністрів України прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він вказав, що лідерами з посівної є Одещина, Миколаївщина, Тернопільщина, Полтавщина, Хмельниччина, Вінниччина.

“Загалом цього року плануємо засіяти 5,6 млн га земель. Україна обов’язково зберігатиме статус провідного експортера продовольства та гаранта глобальної продовольчої безпеки”, — зазначив очільник уряду.

Як повідомляє Мінагро, в усіх українських регіонах почали сіяти ярі культури. Наразі засіяно 476,7 тис. га зернових та зернобобових. З них – 68,3 тис. га пшениці, 291,5 тис. га ячменю, 81,8 тис.га гороху та 28,7 тис. га вівса.

 

 

Пропонуємо:

Заплановано відкриття українсько-румунського пункту пропуску

Угорщина оцінила якість та ціну українського меду

Парламент розблокував можливість експорту біометану до ЄС

Єврокомісія проаналізує українські закони у сфері аграрної політики

Україна активно продає цибулю на зовнішні ринки: географію експорту розширила Великобританія

Дослідник використовує автоматизовану технологію візуалізації для швидкого виявлення руйнівних шкідників сої