Цьогоріч аграрії в межах посівної планують засіяти 5,6 млн га земель, 477 тис. га з яких вже засіяно, заявив під час засідання Кабінету Міністрів України прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Він вказав, що лідерами з посівної є Одещина, Миколаївщина, Тернопільщина, Полтавщина, Хмельниччина, Вінниччина.
“Загалом цього року плануємо засіяти 5,6 млн га земель. Україна обов’язково зберігатиме статус провідного експортера продовольства та гаранта глобальної продовольчої безпеки”, — зазначив очільник уряду.
Як повідомляє Мінагро, в усіх українських регіонах почали сіяти ярі культури. Наразі засіяно 476,7 тис. га зернових та зернобобових. З них – 68,3 тис. га пшениці, 291,5 тис. га ячменю, 81,8 тис.га гороху та 28,7 тис. га вівса.
Пропонуємо:
Заплановано відкриття українсько-румунського пункту пропуску
Угорщина оцінила якість та ціну українського меду
Парламент розблокував можливість експорту біометану до ЄС
Єврокомісія проаналізує українські закони у сфері аграрної політики
Україна активно продає цибулю на зовнішні ринки: географію експорту розширила Великобританія
