У центральному офісі МХП 17 листопада підписали перші три меморандуми з партнерами про співпрацю задля сталого ведення бізнесу, повідомляє пресслужба МХП.

Цьогоріч до зустрічі готувалися близько року, проведена робота з відбору компаній, які в фіналі отримали статус партнера. Компанії підтвердили надійність у співпраці протягом багатьох років. МХП має понад 40 партнерів, які пройшли відбір.

Меморандум закріплює наміри сторін про співпрацю у сприянні розвитку прозорого та чесного ведення бізнесу, підтримки України, інноваційності та співпраці, культури доброчесності та порядності, впровадження найвищих стандартів якості та безпеки, запобігання недобросовісній поведінці у спільній співпраці сторін, в тому числі протидії кіберзлочинності та забезпеченні «нульової толерантності до корупції».

Першими підписантами документу стали директор Департаменту закупівель МХП Дмитро Пташник, директор Департаменту безпеки МХП Руслан Пономаренко, генеральний директор компанії Агробудівельний альянс «Астра» Ігор Губарєв, директор компанії Сіріус Екстружн Михайло Яновський та директор Київського картонно-паперового комбінату Олексій Катишев.

«Ми вважаємо, що спільна партнерська діяльність в рамках даного меморандуму, що залучає тісну взаємодію з партнерами, виробниками та постачальниками кожної зі сторін, дозволяє створити довірчі відносини та знизити ризики в ланцюгу поставок. Сподіваємося, що з кожним роком таких компаній, які розділяють наші принципи та цінності в роботі, ставатиме більше — це дозволить крок за кроком змінити на краще бізнес-середовище в Україні», — заявив Дмитро Пташник.

Своєю чергою Пономаренко вказав, що світ швидко змінюється і потрібно змінюватися ще швидше.

«В нову модель взаємодії ми поклали довіру та партнерство. До нас щоденно приходять десятки компаній, і коли вони презентують себе, як партнера європейської компанії чи великої української компанії, у нас відразу виникає довіра до цієї компанії, бо їй вже довіряють найбільші й найкращі. Ми впевнені, що культура доброчесності та порядності продукує ефективніший розвиток бізнесу та є необхідною умовою успіху — компаній, галузі, країни», — заявив Пономаренко.

В МХП пояснюють, що укладання меморандуму повинно слугувати динамічній трансформації бізнесу, залученню інших партнерів та підвищенню стандартів їх роботи, впроваджувати кращі міжнародні практики — трансформації на дійсно глобальний бізнес.

«Пропозиція від МХП підписати меморандум — це цінний прояв довіри з боку нашого стратегічного партнера та висока відзнака результатів нашої співпраці. Протягом сімнадцяти років наші компанії розвивають відкриті та відповідальні взаємовідносини. Чіткі вимоги та високі стандарти роботи, які сповідує МХП – це стимул для постійного вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів нашої компанії, а також, орієнтир для пошуку нових підходів щодо підвищення власної ефективності, впровадження нових технологій та кращих бізнес-практик. Співпраця з лідером ринку та постійний розвиток дозволяє щоденно наближатися до нашої мети – надавати нашим клієнтам сервіс найвищого рівня», — вказав Ігор Губарєв.

Основними перевагами партнерства з МХП для партнерів стануть: підтримка та розвиток українського виробника, можливість розширення експорту в країни, де працює та має намір працювати МХП, інноваційність, постійне впровадження новацій та передових технологій, спільна співпраця по підвищенню якості продукції на основі досвіду МХП, дотримання найвищих стандартів етики та доброчесності в партнерських відносинах.

У компанії наголосили, що будь-хто може стати бізнес-партнером МХП, якщо він розділяє цінності компанії та відповідає основним принципам вибору: має бездоганну ділову репутацію; підтримує найвищий рівень клієнтоорієнтованості та гнучкості; пропонує якісний продукт й оптимальні терміни постачання, рівень цін та прийнятні умови оплати для МХП, надає вигідні умови гарантійного та сервісного обслуговування; розвиває власний бізнес для досягнення міжнародних стандартів якості; веде бізнес етично та готовий підписати з МХП Декларацію доброчесності; поділяє принципи МХП щодо мінімізації впливу на навколишнє середовище та підтримує соціальні ініціативи.

МХП запрошує інші компанії долучатися до партнерства, адже при співпраці з МХП бізнес-партнерів також буде розвиватися. Це дозволить зміцнити взаємодію великих компаній для побудови безперервного процесу у забезпеченні виробництва, що в перспективі покращить бізнес-середовище в Україні.

 

 

Пропонуємо:

Акції МХП продовжують падіння

Акції МХП продовжили зниження

Акції МХП не припиняють падіння

Впродовж тижня зросла капіталізація МХП

МХП довелося скоротити виробництво курятини

Мінагро співпрацюватиме з компанією Alkhorayef Group у сфері іригації: поставлено підписи