Чотири Дні Поля, чотири різні локації, понад 700 ключових клієнтів «Агросем» з усієї України. Новий формат заходу – Grand Hotel Agrosem, нові враження та інсайти.

Фото 1. Агросем: чотири дні нових вражень

Фото 2. Агросем: чотири дні нових вражень

Провідна мета цьогорічної серії Днів Поля – показати ефективність інноваційних технологій при вирощуванні сільськогосподарських культур.

Фото 3. Агросем: чотири дні нових вражень

Фото 4. Агросем: чотири дні нових вражень

Із презентаціями виступили представники компанії «Агросем».

Хавьєр Понянте, заступник директора з продажів та маркетингу «Агросем», визначив місію та основне завдання компанії: «Ми робимо все для того, аби бути ближчими до клієнтів, давати фермерам необхідні агротехнічні та агротехнологічні рішення, що будуть актуальні в майбутньому. Усе це – задля того, щоб українські аграрії отримували вищі врожаї, а отже – і прибутки».

Фото 5. Агросем: чотири дні нових вражень

Фото 6. Агросем: чотири дні нових вражень

Богдан Горбунов, керівник відділу з розвитку продуктів та агрономічної підтримки, розповів про переваги інновацій під час вирощування культур: «Нині у компаніях наших партнерів є програми, що дають інформацію з поля. Наше рішення в цьому сегменті – для детального аналізу поля об’єднати всі ці сервіси в одну програму».

Фото 7. Агросем: чотири дні нових вражень

Фото 8. Агросем: чотири дні нових вражень

Гарна погода та незвичний формат уже звичних заходів сприяли комфортному проходженню по демонстраційних посівах. Вже там представники компаній-партнерів KWS UKRAINE, Brevant Sementes, MAS Seeds Україна розповідали про особливості вибору насіннєвого матеріалу та їх переваги для кожного з регіонів. Представники компанії Yara Ukraine консультували українських аграріїв з питань внесення найякісніших добрив.

Фото 9. Агросем: чотири дні нових вражень

Фото 10. Агросем: чотири дні нових вражень

А партнери із SamitAgro ALFA Smart Agro, Rizobacter, BASF говорили про якісні, перевірені досвідом і часом, безпечні для людини й довкілля засоби захисту рослин.

Фото 11. Агросем: чотири дні нових вражень

Фото 12. Агросем: чотири дні нових вражень

Усе це дало можливість отримати цінні кейси та знайти натхнення для розвитку власного бізнесу.

Фото 13. Агросем: чотири дні нових вражень

Одна із родзинок цьогорічних Днів Полів від «Агросем» – визначення загального емоційного стану гостей шляхом зважування. На кожній локації в сцену було вмонтовано великі ваги. Для оцінювання вагомості заходу всі гості одночасно піднімалися на неї та передавали челлендж наступному Дню Поля.

Загальний результат вражає:

Тернопільщина (на базі НВАП «Ель Гаучо») – 14,2 т гостей;

Рівненщина (на базі ФГ «П’ятигірське») – 11,3 т гостей;

Черкащина (на базі «ПП Аскольд Агро») – 10,4 т гостей;

Полтавщина (на базі ФГ «Вікторія») – 10,5 т гостей.

Усі присутні отримали масу задоволення та цінної інформації!

Ваша Агросім’я – своїм найкраще!

Читайте также: