Дбаємо про своїх клієнтів та вчасно вирішуємо питання пов`язані з захистом врожаю.

Ми провідна українська Компанія-виробник засобів захисту рослин, мікродобрив, регуляторів росту, яка стабільно працює  протягом 18 років. Основними  напрямками діяльності Компанії є розробка та виробництво:

 • Засобів захисту рослин;
 • Мікродобрив;
 • Регуляторів росту рослин;
 • Посівного матеріалу: гібриди кукурудзи та соняшнику.

Провідні фахівці Agrosfera постійно розробляють інноваційні рішення під потреби сільхозвиробників для захисту та живлення рослин враховуючи всі фактори, що можуть впливати на майбутній врожай, зміни клімату. Серед нових інноваційних розробок — продукти для зернових, сої, кукурудзи, рапсу та соняшника: Протруйники – ГАЛЕОН®, ПЕНТАФОРС®; Гербіцид – НІКОМІЛ®; Фунгіциди – АРБАЛЕТ®, БАЛІСТА®;  Регулятор росту — ФРЕШ ЕНЕРГІЯ®. 

На сьогодні асортимент Компанії налічує 53 препарати, з них 6 унікальних.

Для того щоб нашими препаратами могли скористатися садівники, городники та власники присадибних ділянок Компанія випустила 22 препарати в дрібній фасовці під торговою маркою «Міster Help».

За роки своєї діяльності на сільськогосподарському ринку України, Agrosfera зарекомендувала себе як надійний та професійний партнер.

Agrosfera – Більше ніж Компанія

Не можна не відзначити той факт, що Agrosfera — це компанія, до якої звертаються за допомогою сотні власників як великих, так і невеликих сільськогосподарських угідь.

І це виправдано, адже в нашій Компанії є все найнеобхідніше для того, щоб рослини отримали необхідний захист від негативних факторів середовища, а також повноцінне підживлення, щоб в кінцевому результаті отримати якісний та здоровий врожай.

Чому варто працювати з нами:

 • Якісні продукти від виробника. Сертифіковане в науково-дослідницькому центрі «ALDIP» сучасне обладнання, яке дозволяє проводити повний аналіз фізико-хімічних характеристик всіх діючих речовин та препаративних форм.
 • Готові рішення для захисту основних культур. Для боротьби з шкідниками, хворобами та бур’янами, які ефективно допомагають сільгоспвиробникам покращити якість та врожайність культур.
 • Якісний посівний матеріал.
 • Послугу «Листкова діагностика», яка дає змогу:

— встановити фактичну недостачу елементів живлення;

— розробити оптимальні рекомендації внесення добрив для формування максимального та якісного врожаю;

— якісно коригувати умови вирощування сільськогосподарських культур методом позакореневого внесення добрив нашої Компанії.

 • Професійний агрономічний супровід на всіх етапах: від консультації до збору врожаю.
 • Зберігання товару. Компанія має сучасний ліцензійний складський комплекс, який відповідає всім вимогам безпеки, на якому кожен клієнт має можливість зберігати продукцію.
 • Доставка товару. Здійснення безкоштовної доставки товару для клієнтів в будь-яку точку України з регіональних складів.
 • Кредитування. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • Зручність замовлення. Нашу продукцію Ви можете замовити через офіційний сайт – www.agrosfera.ua., торгового представника у Вашому регіоні, контакт-центр 0 800 20 42 42 (Безкоштовний дзвінок).

Крім того, Agrosfera має 17 представництв на території України, що дозволяє без труднощів отримати необхідний продукт, консультаційну допомогу.

Персонал — головна цінність та основна складова успіху компанії.

Ми регулярно проводимо тренінги для підвищення кваліфікації своїх співробітників.

Для того, щоб бути ближче до Вас ми створили свої сторінки в соціальних мережах в яких регулярно публікуємо найсвіжіші, актуальні новини над якими працюють наукові співробітники з агрономії, також постійно інформуємо про акції, спеціальні пропозиції  та новинки Компанії.

Шукайте нас в соціальних мережах та приєднуйтесь до нас щоб бути в курсі останніх новин.

Якщо Вам необхідно захистити врожай від шкідників та хвороб на професійному рівні, покращити якість та кількість його – то, найкращим рішенням в такому випадку є звернення до Agrosfera. Ми ретельно вивчимо Ваші потреби та запропонуємо ефективні рішення.