LOZOVA MACHINERY представила актуальні агрегати для весняного обробітку ґрунту на галузевій міжнародній виставці ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ-2021.

Серед демонстрованих позицій — шлейф борона ЛАРІ з шириною захвату 15 метрів. Машини незамінні для початку сезонних робіт, вони першими стартують в полі навіть по перенасиченому вологою ґрунту. Їх безсумнівним плюсом є надійні та надміцні робочі органи, які виявилися найбільш зносостійкими на ринку, обігнавши провідні світові бренди.

ЛАРІ — універсальний агрегат, який легко переобладнати в важку зубову борону ЛІРА XL. Ці дві машини створені на єдиній рамі, придбавши один агрегат і комплект від другого, аграрії отримують дві одиниці техніки за ціною практично однієї.

Прем’єрою на виставці стала новинка — вдосконалена ротаційна борона ДІНАР з шириною захвату 6 метрів. Агрегат став легше на 400 кг і це дозволить агрегатувати його з тракторами потужністю від 80 л. с, тим самим знизивши витрати на паливо і ПММ. Завдяки своїй здатності безпечно для озимих руйнувати навіть найміцніший ґрунтовий корок, ДІНАР отримав статус найпопулярнішого весняного ґрунтообробного знаряддя.

У LOZOVA MACHINERY розробили та виробляють багато агрегатів весняної номенклатури. Так, серед новинок 2020 року, перевірені аграріями та часом багатофункціональні серійні агрегати — польовий культиватор ФЛОРІН і передпосівний культиватор ЧЕРВОНЕЦЬ XL (обидві моделі з шириною захвату 8 метрів). ФЛОРІН комплектується трьома видами стійок, передніми ріжучими дисками та катком, опціонально забезпечується прикочуючим катком і дворядною зубовою пружинною бороною. ЧЕРВОНЕЦЬ XL може бути оснащений системою внесення стартових рідких добрив з баком об’ємом 3000 літрів.

До весняної лінійки можна віднести й короткі дискові борони ДУКАТ. Компанія проводить глибоку модернізацію знарядь з оновленням дизайну і реалізацією фірмової концепції «ZERO MAINTENANCE» (НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ) в кожному агрегаті.

Головний конструктор LOZOVA MACHINERY Олексій Гриненко розповів, що компанія намітила серйозні зміни у виробництві та планує ґрунтовно оновити й доповнити модельний ряд техніки. «У 2021 році після завершення польових випробувань ми почнемо масовий випуск оборотних плугів, розширимо лінійку обприскувачів INTRAC з обсягами бака 4200 5200, 6000 і 8000 літрів. Ми також посилено працюємо над агрегатами для підживлення рослин і знаряддями з вертикальним та ультраповерхневим обробітком ґрунту». А. Гриненко також анонсував підготовку виробництва новинки  — Інжекційного підживлювача зернових культур для точкового внесення рідких добрив.

Як зазначив Президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд, в складних сучасних економічних умовах компанія сформувала стійку та успішну модель ведення бізнесу. «Сьогодні ми продовжуємо працювати, випускати техніку, впроваджувати нові виробничі напрямки й розвивати нові ринки незважаючи на кризу та карантинні обмеження». Говорячи про плани, Роман Гіршфельд повідомив, що у 2021 році LOZOVA MACHINERY передбачає розширення експортного потенціалу з ще більшою інтеграцією з ринком Канади та країн ЄС. Вже сьогодні компанія виходить на нові ринки.

«Ми – єдиний український виробник, який так масштабно представляє свої продукти на світових ринках, причому як в країнах Європи, так і в Північній Америці. На численні прохання клієнтів і покупців у LOZOVA MACHINERY припускають поступово повернутися до участі в галузевих виставках, форумах, польових демонстраціях та інших активностях, які будуть доступні у 2021 році. Сьогодні в компанії вже готуються до найбільшої світової агровиставки — AGRITECHNICА-2021»,  — підкреслив Президент компанії.