На Буковині, Вінниччині, Київщині, Полтавщині, Одещині, Херсонщині, Кіровоградщині та Черкащині добігає кінця збирання ранніх зернових та зернобобових, інформує Мінагро.

Зібрано 27,3 млн тонн зернових та понад 3,3 млн тонн олійних. Обмолочено на площі понад 7 741,4 тис. га, намолочено 30 640,2 тис. тонн.

У розрізі культур:

пшениці – обмолочено на площі 4 732,7 тис. га або на 97%, намолочено 20 935,2 тис. тонн;

ячменю – обмолочено 1 367,4 тис. га – на 98%, намолочено 5 203,6 млн тонн;

гороху – обмолочено на площі 207,6 тис. га на 99%, намолочено 457,7 тис. тонн;

ріпаку – обмолочено 1 220,4 тис. га на 99%, намолочено 3 318 тис. тонн насіння.

На Одещині намолочено зернових найбільше: 1072,9 тис. га. По урожайності лідером є Хмельницька область: 65,1 ц/га.

Дніпропетровщина, Одещина, Харківщина та Херсонщина розпочала збір гречки та проса.

 

 

 

Пропонуємо:

Збільшилося виробництво мінеральних добрив

В Україні значно пожвавився ринок вантажівок

Україна-Туреччина: ратифіковано угоду про вільну торгівлю

Впродовж п’ятиріччя подвоївся обсяг виробництва пшениці у Бразилії

USAID залучило сотні мільйонів доларів для наших аграріїв

Наші фермери отримали доступ до нових гібридів та сортів