Попри всі труднощі, спричинені російською військовою агресією, Астарта забезпечила всі конче потрібні для посівної кампанії-2022 матеріальні ресурси й в оптимальний термін провела комплекс весняно-польових робіт у межах наявного земельного банку агропромхолдингу.

–  Ми переконані, що за умов війни не можна зменшувати обсяги виробництва сільськогосподарської продукції, навпаки – їх варто зберегти! Всі землі, які доступні нині для обробітку, слід обов’язково обробляти. Тому Астарта обробляє всі 100% земель, які має в управлінні й після розмінування провела посівну навіть на тих землях у Чернігівській області, які до початку квітня були під тимчасовою окупацією, – зазначив директор із сільськогосподарського виробництва та елеваторного бізнесу Астарти Вадим Скрипник.

Структура посівних площ компанії у 2022 р. виглядає так: цукрові буряки (33 тис. га), кукурудза (38 тис. га), соя (40 тис. га), озима пшениця (55 тис. га), соняшник (30 тис. га), озимий ріпак (6 тис. га), органічна продукція (2 тис. га), кормовий клин (8 тис. га).

– У цьогорічній структурі посівів агропромхолдингу відбулися деякі зміни. Ми скоротили посівні площі кукурудзи на користь таких олійних культур, як соняшник і соя. Вони мають нижчу врожайність з 1 га, якщо порівнювати з кукурудзою, але їх можна переробляти тут в Україні, – додав Вадим Скрипник.

Наразі головними завданнями команди Астарти є зібрати врожай на всіх площах і забезпечити зберігання та переробку цієї продукції.

 

 

Пропонуємо:

Мінагро: як іде посівна

Добра справа: ПриватБанк видав мільярди на посівну

«Епіцентр Агро» підбиває підсумки посівної кампанії

Найдорожча посівна в історії України: заміновано кілька сотень тисяч га