У єгипетському порту балкер Zaid почав розвантаження понад 30 тис. тонн краденої української пшениці, з посиланням на інформацію журналістки проєкту SeaKrime Катерини Яресько повідомляє USM.

9 січня балкер Zaid (IMO:9715270), що прибув до порту Дум’ят, почав розвантаження 33 тис. 249 тонн краденої української пшениці. Збіжжя завантажили на судно на зерновому терміналі Авліта в окупованому Севастополі наприкінці грудня.

За розповсюдженою інформацією, корабель Grumant (IMO: 9385879) із зерном з окупованої Феодосії рухається до порту Ель-Дехейла (Єгипет).

USM інформує, що Єгипет став приймати крадене українське зерно замість Сирії.

 

 

Пропонуємо:

Цукровики повідомили про рекорд галузі

Підтримка курсу: НБУ продав найбільший обсяг доларів за всю історію

Транзит російського газу сьогодні припинено

З початку війни закрилося 1 261 агропідприємство

Міністр сільського господарства Польщі: українські товари порушують стабільність європейських ринків