В останні роки для росту урожайності озимої пшениці в господарствах, що дотримуються традиційних технологій вирощування, вже стають недостатніми традиційні базові технологічні операції, а саме: внесення мінеральних добрив, в основному азотних, планові обробки фунгіцидами, інсектицидами та гербіцидами. Часто буває коли з року в рік  одне й теж  господарство проводячи аналогічні агротехнічні операції отримує на виході дуже різну картину по врожайності. Причиною цього головним чином є  коливання погодних умов по рокам в першу чергу в осінній період та попередники, після яких висівається озима пшениця. Холодна посушлива погода та гербіциди групи імідазолінонів (імазамокс, імазапір та імазетапір), що вносились під попередник, часто призводять до пізньої появи сходів, відставанні в рості та розвитку і як результат , не відбувається класична підготовка рослин до зимівлі, яка включає в себе два етапи загартування та формування 2 – 4 продуктивних стебел.

Такі та подібні умови можуть бути або бідою або проблемою для господарників. Дехто з них філософічно споглядає за процесом у надії на краще, а дехто намагається допомогти рослинам пережити несприятливі умови за допомогою стимуляторів росту та мікродобрив.

Біологічно активні речовини, фітогормони природного походження та синтетичні, у поєднанні з макро та мікроелементами при вмілому їх застосуванні допомагають рослинам подолати погодні та гербіцидні стреси, і нормально розвиватися за будь-яких умов.

Компанія «Agrosfera LTD» пропонує сільгоспвиробникам лінійку мікродобрив та регуляторів росту, поєднання яких у різних комбінаціях дозволяє вирішувати будь які проблемні ситуації, крім відверто катастрофічних. Далі розглянемо деякі з них та шляхи їх подолання.

Одним з найбільш важливих етапів в житті рослин є період від проростання до появи сходів. Саме тоді дуже важливо забезпечити дружний старт, для чого  разом з протруєнням надати в бакову суміш елементи живлення, насамперед фосфор, необхідний для росту кореневої системи. Для виконання цієї задачі оптимально підійде мікродобриво ФРЕШ  ФОСФОР, який можна додавати в любі композиції, оскільки доступність фосфору з грунту в цей час дуже проблематична.

Застосування стимулятора росту ФРЕШ АМІНО дозволяє отримати дружні та рівномірні сходи, підвищує енергію проростання пошкодженого насіння. Більш досконалий варіант цього препарату ФРЕШ МІКС крім амінокислот та азоту містить  цинк та ряд інших мікроелементів у високій концентрації, що забезпечує засвоєння макроелементів з грунту та швидку появу сходів.

Для кращого розвитку кореневої системи пропонуємо вжити унікальний препарат ФРЕШ ФОСФОР, якщо посів проводиться у холодний перезволожений грунт то в нагоді стануть стимулятори росту ФРЕШ ЛЕНД та ФРЕШ ГУМІЛЕНД.

Фітогормони, що містятить ФРЕШ ФЛОРИД допоможуть пришвидшити одержання сходів та швидку появу листків за пізніх посівів, високий вміст полісахаридів в свою чергу захистить рослини від дії низьких температур.

Перераховані засоби можна використовувати не лише для обробки насіння а й по вегетації для вирішення подібних питань. Перед настанням холодів хорошу ефективність показали обробки посівів мікродобривом ФРЕШ КАЛІЙ. Високий вміст калію в цьому препараті дозволяє рослинам збільшити синтез вуглеводів, що призводить до підвищення концентрації клітинного соку і в результаті дозволяє рослинам з успіхом витримувати зимові зниження температур.

Як і в спорті, у вирощуванні озимої пшениці для отримання високих результатів необхідно враховувати індивідуальні особливості як рослин так і умов в яких вони ростуть і розвиваються, а мікродобрива та стимулятори росту виробництва компанії «Agrosfera LTD» допоможуть вам у цьому. За більш детальними рекомендаціями звертайтесь до спеціалістів компанії.

Підпальний Геннадій, науковий співробітник з агрономії компанії «Agrosfera LTD».

Замовити товар та отримати кваліфіковану консультацію можна

за безкоштовним номером 0 800 20 42 42 або на сайті www.agrosfera.ua