«Я не простий агроном, а оцифрований», – у цій фразі сивочолого дядька у віці 55+, почутій під час однієї з українських агровиставок, як на мене, міститься філософія модерного господаря.

Аби сягнути прогресу, слід розуміти потреби часу, байдуже, скільки маєш років. Він – із тих, хто розуміє, й успіх його не омине. Зміни – ключове слово, і їх не варто чекати, як закликали рокери в 1980-х, а здійснювати самим.

Безперечно, аби ставати кращим, слід повсякчас змінюватися. І система Cropio, придбана Syngenta Group у 2019 р., не є винятком. Саме тому наприкінці березня поточного року компанія оголосила про ще один визначний крок у своїй еволюції: Cropio стає Cropwise.

Становлення Cropwise й трансформація Cropio є дальшим кроком у глобальній цифровій стратегії Syngenta Group щодо інтеграції цифрових рішень компанії задля використання найкращих можливостей своїх цифрових продуктів на різних ринках, щоб допомагати сільгоспвиробникам підвищувати ефективність і рентабельність та забезпечити сталий розвиток.

За останні шість років Syngenta Group придбала чотири провідні платформи управління сільськогосподарським виробництвом на чотирьох ключових агроринках у світі та об’єднала їх у нову бізнес-структуру Syngenta Digital.

Усі цифрові інструменти Syngenta Digital, які працюють під різними назвами в різних регіонах і країнах, щодня обслуговуючи понад 50 млн га посівних площ по всьому світу, об’єднуються в єдиний монолітний бренд – платформу Cropwise. Cropwise – точка росту для Syngenta в майбутньому та розширення можливостей для впровадження інновацій нині. Система Cropio, що є провідним гравцем на ринку цифрового сільського господарства Східної Європи та за допомогою якої агровиробники управляють земельним банком у понад 20 млн га, безумовно, залучена до цього процесу та еволюціонує разом із Syngenta.

Ґрег Меєрс, директор з інформаційних та цифрових технологій Syngenta Group, зазначив: «Cropio є піонером в Україні з надання допомоги фермерським господарствам у їх ефективнішому та сталому розвитку. Syngenta Group – світовий лідер у сфері цифровізації сільського господарства, адже за допомогою програмних продуктів компанії аграрії керують понад 50 млн га сільгоспугідь. Ще один крок в еволюції –  відкриття можливостей Cropio для Латинської та Північної Америки, Європи й Азії, а також доступність продуктів інших ринків, щоб допомогти сільгоспвиробникам в Україні. Тепер, коли Cropwise став нашим спільним брендом у всьому світі, ми задоволені, що програмне забезпечення та команда Cropio відіграватимуть ключову роль у нашій глобальній екосистемі, й повідомляємо, що віднині Cropio називатиметься Cropwise Operations».

«Cropwise Operations – еволюція Cropio, – наголосив Андрій Андрійчук, керівник проєкту Cropwise Operations у регіоні EAME. – Cropwise Operations розширює спектр можливостей і надає додаткові інструменти Cropio».

За словами Андрія Андрійчука, користувачі системи в 50 країнах матимуть зручний доступ до найкорисніших для своїх господарств функцій усіх цифрових рішень Cropwise без потреби в перенесенні даних з однієї системи до іншої та налаштовуванні десятків нових облікових записів.

Сільгоспвиробники дістануть більше нових та вдосконалених функцій системи, розроблених з урахуванням користувацького досвіду, зібраного з кількадесят млн га, що перебувають під моніторингом. Уже цього сезону будуть доступні нові інструменти скаутингу, аналізу продуктивності полів, прогноз захворювань і стадій росту рослин і чимало інших можливостей.

«Cropwise трансформує бачення Cropio сільгоспвиробниками: з просто корисного та зручного в користуванні інструменту, підкріпленого досвідом Syngenta в галузі біотехнологій, хімії та агрономії, система стає активним помічником у веденні сільського господарства, – зазначив Артем Раков, керівник Підрозділу розвитку бізнесу цифрової агрономії в Україні, компанія «Сингента». – Ба більше, аграрії матимуть доступ до агрономічної експертизи від найкращих експертів галузі з усього світу – новий модуль системи Agri-intelligence об’єднує функціонал, який допомагає автоматизувати й підвищити ефективність ухвалення агрономічних рішень: планування збирання врожаю, десикації, управління ризиками на полях тощо».

За рік користувачі збільшили кількість доданих і виконаних у системі агрооперацій на 82%, на чверть зросла кількість створених звітів за результатами оглядів полів, в 1,5 раза більше завдань було розподілено в системі між технікою. Лише за останні 12 місяців продукти Cropwise згенерували понад 1 млн миттєвих сповіщень і попереджень. Кожне – це фактично заклик до дії, який у більшості випадків допоміг агровиробникам ухвалити рішення, що забезпечили підвищення врожайності або зменшення витрат.

Ера цифровізації триває! Крокуйте в ногу з часом, долучайтесь до сучасності. Модерні цифрові рішення Cropwise дадуть вам змогу істотно поліпшити цифри на ваших банківських рахунках. Сучасна цифра для вагомої цифри!