Україна цього року відправила на зовнішні ринки агропродукції на $22,9 млрд (+ 7% до 2022 року), заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.
Роком раніше обсяг експорту у доларовому еквіваленті сягав $21,4 млрд.
«Якщо ми подивимось на експорт всієї аграрної продукції, то хочу зазначити, що цього року уже експортовано на 22,9 млрд дол. США майже на 23 млрд дол. США. Разом з тим, минулого року за такий же період, по 25 грудня, було експортовано на $21,4 млрд. Тобто навіть у цих складних умовах на 7% у грошовому вимірі експорт агропродукції цього року зріс», – заявив представник аграрного відомства в ефірі телемарафону.
Він вказав, що станом на 25 грудня Україна експортувала 43 млн т зерна на $8 млрд.
Пропонуємо:
Україна може експортувати більше жита до Європи, названо причину
Фермери мають намір відправляти напряму ЗСУ овочі та фрукти
НБУ не прогнозує зростання цін на продовольство у середньостроковій перспективі
Японія направила допомогу українським науковим аграрним інститутам
Європа допоможе коштами українським фермерам
