Держпрограма часткової компенсації вирощування бавовнику для фермерів буде продовжена на 2026 рік, розповів ініціатор програми, народний депутат, заступник голови аграрного комітету парламенту Степан Чернявський.

Про це інформує AgroPolit.com.

В коментарі він наголосив, що після тривалих перемовин з урядом йому вдалося разом із колегами з аграрного комітету відстояти пролонгацію цієї програми.

Конкретних цифр на програму уряд поки не надав. Втім, після затвердженого списку програм і розподілу бюджетних коштів ситуація проясниться.

“Я сподіваюся, що сума буде не меншою за 10 тис. га на 1 га, або її навіть збільшать, бо річні витрати з вирощування бавовнику збільшуються”, — вказав спікер.

Чернявський проінформував, що програма компенсації вартості вирощування бавовнику передбачатиметься у розділі “підтримка фермерів”, на яку сумарно заклали на 2026 рік 2,6 млрд грн. У цьому ж розділі і програма держдотацій на 1 га.