На соціально значущі продукти запроваджено держрегулювання цін, повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

Чиновник зазначив, що для критичного зростання вартості продуктів в Україні немає передумов. Разом з тим, посадовець не виключає тимчасових складнощів з постачаннями.

“Десь може виникнути тимчасовий дефіцит через бомбування або зрив логістичних ланцюжків, але в цілому передумов немає”, – сказав він.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про відновлення роботи низки супермаркетів в Україні. Так, до кінця квітня у мережі “Сільпо” обіцяють відкрити магазини, які не працювали з початком війни. Супермаркети відкриють для Києва, Київської області, Сум, Чернігова та Харкова. Закривали у зв’язку з проблемами з логістикою.

В компанії повідомляють, що 68 магазинів мережі наразі закриті (5807 робочих місць), 23 з них зруйновані (2102 робочих місця), порушені ланцюжки поставки, є складнощі зі стабільністю асортименту, кількість робочих годин у маркетах знижено майже на 20%.

 

 

Пропонуємо:

Мережа АТБ втратила гроші та робітників

Великодній кошик в Україні цьогоріч подорожчає на 24,6%

Регіонам, які постраждали від війни, надішлють продукти

В Україні запровадили контроль цін на соціально значущі товари