Мінекономіки України наказом від 13 вересня 2022 року офіційно продовжило на 2 місяці відстрочки від мобілізації військовозобов’язаних, які працюють в аграрному секторі.

Продовження стосується відстрочок виданих цьогоріч у березні/квітні, яке відбулося автоматично на підставі вищезазначеного наказу МЕРТ. Тобто агровиробникам не потрібно подавати будь-яких додаткових заяв до Мінагро або МЕРТ.

Всеукраїнська Аграрна Рада привітала такн рішення. Для успішного проведення осінньо-польових робіт ще в серпні експерти ВАР спільно із USAID АГРО розробили та передали Уряду пропозиції щодо одноразового продовження строку дії відстрочки від мобілізації працівників агросектору на два місяці Відповідні пропозиції надалі були опрацьовані та враховані Кабінетом Міністрів України. Згідно нової редакції постанови Кабміну від 03 березня 2022 р. № 194 “Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стануˮ, строк дії відстрочки може бути продовжений на строк до двох місяців на підставі обґрунтованого подання органу державної влади, іншого державного органу, яке не потребує погодження Міністерства оборони України. Витяг з наказу Мінекономіки про відстрочку від призову військовозобов’язаному працівнику може надавати та візувати підприємство, установа чи організація, де він працює. Нагадуємо, Міністерство аграрної політики та продовольства України оприлюднило електрону пошту Agromobplan2022@gmail.com для оперативного розгляду заявок щодо бронювання працівників агропідприємств під час мобілізації та на воєнний час.

 

 

Пропонуємо:

За прозорість бронювання аграрних фахівців!

Через мобілізацію представників агросектору осіння посівна знаходиться під загрозою

Військовозобов’язаним можуть дозволити міжнародні відрядження? Роботодавці просять