В найближчий перспективі потенціал України за валовим виробництвом зерна сягатиме 120 млн. тонн. Таким прогнозом в інтерв’ю виданню ЗЕРНО поділився директор представництва компанії Tornum в Україні, Олександр Холод.

“Я гадаю, 120 млн. тонн – це норма для нас у найближчі п’ять років”, — заявив він.

Пан Холод вказав також, що кліматичні зміни змушують кукурудзу та соняшник рухатися на північ і захід. Втім, ситуація по елеваторах по країні вкрай нерівномірна.

“На мапі елеваторів України по Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Черкаській, Київській областях кількість одночасного збереження в надлишку. Буває так, що відстань між елеваторами-монстрами – лише 30 – 40 кілометрів, а на заході й півночі елеваторів справді бракує: на Сумщині, Чернігівщині, Івано-Франківщині, Тернопільщині, Львівщині. А високопродуктивні культури туди мігрують”, — заявив директор представництва компанії Tornum в Україні.

Компанія Tornum — виробник та постачальник комплексних систем обробки зерна для сільського господарства і зернопереробної промисловості. За даними аналітичної системи YouControl, засновники компанії — Tornum A.B., Volati Agri A.B.

 

*спілкувався Юрій Гончаренко

 

 

Пропонуємо:

«ТОРНУМ» – шведська якість, міжнародний інтелект

Близько 55% елеваторних потужностей України — це спадок радянських часів

В октябре объем экспорта украинских товаров вырос на 1,3%, сколько зерна отправили