Це місто у Запорізькій області називають столицею енергетиків і тепличників, оскільки тут діють найпотужніші у Європі АЕС та теплова електростанція. Недорогі тепло та електрика ще в радянські часи сприяли бурхливому розвитку дрібних тепличних господарств, котрі вирощували овочі. Близько трьохсот овочівників-тепличників зібралися на чергову конференцію, організовану компанією «Інфоіндустрія» за підтримки канадського проекту UHBDP. Спікери, як завжди, підбиралися на замовлення тепличників. За тематикою виступів можна було простежити основні тренди виробництва у закритому ґрунті.

Найболючіше питання – збут продукції. Колись фермери орієнтувалися на невибагливий російський ринок, тепер треба шукати нові канали збуту. У зв’язку з глобальною тенденцією до споживання свіжих продуктів місцевого виробництва, великі торгові мережі почали шукати постачальників серед дрібних фермерів. Отже, у них з’явився шанс зав’язати співпрацю із супермаркетами. Про те, як це зробити, розповіла керівник відділу закупівель свіжих продуктів мережі «Ашан» Ольга Матова. Виробник повинен подати електронну заявку, потім відвідати майданчик свіжої продукції у Тарасівці, що в Київській області, надати відповідні податкові та сертифікаційні документи. Укладається угода. Партія може бути будь-якою, головне – якість.

Другий тренд – введення у виробництво нових продуктів, відповідно до вимог ринку. Кандидат біологічних наук Олександр Гончаров радить звернути увагу на імбир. Вирощування його порівняно нескладне, але обіцяє господарю солідні прибутки.

Той же Гончаров передбачає, що глобальні зміни клімату вплинуть на тепличні технології. Відповідно в південних регіонах, для яких досі були цікавими капітальні теплиці із серйозним осклінням із використанням полікарбонату, незабаром можуть нормально функціонувати пересічні високі тунелі типу «балаган»: проста конструкція із використанням плівки. І цього досить для нормального температурного режиму. Але заявляє про себе лімітуючий фактор – освітлення. Тому буде актуальною тема досвічування і його регулювання.

Розвиватимуться вертикальні ферми, які дадуть змогу одержати більше продукції з меншої площі. Оскільки такі теплиці переважно розташовані під землею або в капітальному приміщенні, основними будуть витрати не на опалення, а на освітлення. Сьогодні завдяки світлодіодним системам цю проблему розв’язати буде легше. Специфіка асортименту: мікрогрін, тобто пророщене насіння різних культур, а також класична зелень, яку вирощують на гідропоніці, різні варіанти салатів, не кажучи вже про зелену цибулю. «Для великих міст вертикальні ферми дуже актуальні, тому що свіжу продукцію в мережу супермаркетів можна постачати буквально кожен день, і не бути прив’язаним до постачальників, які розташовані за кількадесят кілометрів від міста», – підсумовує Олександр Гончаров.

 

Пропонуємо:

В Україні створюється платформа для співпраці аграріїв та бджолярів