ТОВ «Городище-Пустоварівська аграрна компанія» (ГОПАК) з групи компаній «Галс Агро» вперше реалізувала на зовнішньому ринку біометан власного виробництва, повідомляє ExPro.
Німецька енергетична компанія Uniper придбала близько 73 тис. куб м українського біометану у зазначеного вище постачальника. Експортувався біометан газотранспортною системою через Угорщину.
Вперше «Галс Агро» почало виробляти промисловий біометан в 2023 році на Линовицькому біогазовому комплексі, а в листопаді 2024 року почала закачувати власний біометан до українських ПСГ.
Наразі «Галс Агро» стала третім експортером біометану з України, після «Вітагро» та МХП. Сукупно українські компанії експортували близько 835 тис. куб м газоподібного біометану до Європи.
