Міністерство аграрної політики та продовольства України пообіцяло пільги на газ виробникам соціально-значущої продукції. Представники тепличних господарств до цього переліку не увійшли, про що свідчить документ на сайті Мінагро.

Наказом від 05.01.2022 року № 3 «Про затвердження переліку суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значимість» йдеться, що пільги на газ будуть забезпечені компаніям-виробникам пшеничного борошна, пастеризованого молока, житньо-пшеничного хліба, курячих яєць, курячого м’яса та олії.

Раніше ЗЕРНО повідомляло, що висока вартість газу може призвести до зупинки низки важливих галузей. Про це повідомили хлібопекарі, представники птахівництва, виробники молока, тепличні комбінати.

Голова Спілки українського селянства Іван Томич у коментарі виданню ЗЕРНО заявив, що у січні-лютому в Україні на полицях магазинів та супермаркетів будуть тепличні овочі не з України, а з Туреччини, Нідерландів, Польщі, Білорусі та Росії.

 

 

Пропонуємо:

На енергетичній біржі тривають газові торги

На фермах свинарі почали відмовлятися від газу

У березні НБУ може знову підвищити облікову ставку

Лещенко пообіцяв покрити збитки виробників цукру

Скільки елеватори можуть сплачувати за газ: фахівці порахували

Мінекономіки повідомило про експорт товарів у 2021 році за категоріями

Міністри аграрної політики країн G7 обговорили ситуацію в Україні та пообіцяли підтримку

Представники тепличної, молочної та птахівницької галузей можуть зупинити виробництва