6,3 тисячі господарств отримають добрива та 1211 господарств — насіння соняшнику в рамках ініціативи USAID AGRI-Україна (програма USAID АГРО), ще 700 господарств відібрано для отримання насіння кукурудзи від компанії «Байєр Україна», також у рамках ініціативи, інформує програма у Фейсбуці.

До 24 березня кожен отримувач добрив або насіння соняшника має отримати повідомлення про статус своєї заявки на електронну адресу, вказану у заявці. Повідомлення на ел.пошту прийдуть від СОК Зерновий – адміністратора цього проєкту зі сторони Програми USAID АГРО. СОК Зерновий також повідомить про місце і час, коли насіння чи добрива можна буде забрати зі складу власним транспортом отримувача, а також інші деталі.

За програмами ініціативи USAID AGRI-Україна, видача насіння та добрив затвердженим заявникам очікується після 5 квітня.

Відомо, що за ініціативою USAID AGRI-Україна агровиробники отримають 6,300 тонн мінеральних добрив із розрахунку 1 тонна добрива на одне підприємство:

4,3 тис. агро-ММСП отримають 4,3 тис. т добрива сульфат амонію ((NH4)2SO4) для підживлення зернових та олійних культур (ярових та озимих);

2 тис. агро-ММСП отримають 2,000 тонн добрива нітроамофоску NPK 16:16:16 або карбамід (СО(NH2)2), Nitrogen 46,2% для основного та припосівного внесення на ярі культури.

З заявленої кількості 3 тис. агро-ММСП отримають консультації та супровід щодо застосування міндобрив та вирощування рослин залежно від гібридів, регіональних природних особливостей та доступної агрономічної технології (наявність МТР).

За результатами затверджених заявок найбільше добрив отримають аграрії Кіровоградщини — майже 800 тонн. З невеликим відривом на другому місці Дніпропетровщина. Ще приблизно 700 та 600 тонн отримають Полтавщина та Одещина відповідно. Загальна кількість насіння соняшника отримає 1,2 тис. агро-ММСП для посіву на орієнтовній площі 42 тис. га.

Програма USAID АГРО в рамках ініціативи USAID на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) AGRI-Україна 1 березня розпочала програму на підтримку невеликих агровиробників міндобривами або насінням соняшника для весняно-польових робіт.

Нещодавно було закрито прийом заявок на отримання насіння кукурудзи в ДАР за програмою “Отримання від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) насіння кукурудзи бренду DEKALB”.

 

 

Пропонуємо:

USAID зайнявся ринком української земли

Мінагро інформує про можливість отримання насіння DEKALB

Експерти підрахували збитки у сільському господарстві від війни

В Україні малі господарства вирощуватимуть більше овочів – нардеп