6 березня відбулася урочиста подія в ТОВ «Україна» (с. Скорики Тернопільської обл).

Важливий крок в розвитку господарства та нові можливості для підвищення його ефективності. 6 березня компанія «Агросем» офіційно передала ключі ТОВ «Україна» від надсучасного обприскувача – R4060 від John Deere.

Олег Петрович Крижовачук на сьогодні – перший і єдиний власник такої машини на території не лише України, а і Європи! З цієї нагоди близько 20 найближчих друзів директора ТОВ «Україна» приїхали привітати його з придбанням інноваційної розробки від John Deere.

В чому унікальність обприскувача R4060?

  1. Бак з нержавіючої сталі місткістю 6057 л, а це – на 33% більше, ніж у попередньої моделі! Поки що це найбільша в модельному ряді бочка для розчину, завдяки чому можна опрацьовувати від 30 до 40 гектарів за одну заправку при нормах виливу в 150-200 л/га.
  2. Карбонова штанга завдовжки 36,6 м. Вона набагато міцніша та легша, ніж стальна, що покращує її стабілізацію.
  3. Система інтелектуального керування форсунками та компенсації виливу на розворотах ExactApply, що забезпечує рівномірність розміру каплі при виливі по всій ділянці поля.

Відкрив особливу подію директор «Агросем» Олексій Кулик. У своїй промові він привітав ТОВ «Україна» з придбанням надсучасного обприскувача. Виявляється, така модель машини досі працювала лише в США та Австралії на полях, де потрібно справлятися з великими обсягами робіт. Директор «Агросем» побажав ТОВ «Україна» високих врожаїв та розвитку господарству.

Олег Петрович Крижовачук у відповідь подякував команді «Агросем» за підтримку та втілення в життя всіх його ініціатив. Зокрема, акцентував на 3 критеріях відбору партнерів, які має «Агросем»: відмінна техніка, чудовий сервіс, використання системи Trade-IN. На завершення директор ТОВ «Україна» побажав компанії «Агросем» гарних здобутків, високих польотів та надійних партнерів.

Презентації від керівника регіонального структурного підрозділу «Техніка» Павла Кузьміна і продакт-менеджера «Агросем» Володимира Краківського активізували гостей. Всі разом жваво обговорювали складові обприскувача, його унікальні характеристики та можливості на українських полях.

R4060 від John Deere на сьогодні – мрія кожного фермера! Адже в обприскувачі поєднано ідеальний сучасний дизайн, універсальність, багатофункціональність, потужність та комфорт.

Ваша Агросім’я – своїм найкраще!