Роман Лещенко заявив, що у зв’язку з хворобою він змушений залишити посаду міністра аграрної політики та продовольства України.

Про це посадовець повідомив на офіційному Telegram-каналі.

«Я зробив усе, щоб по максимуму налагодити роботу. Але зараз я веду війну не тільки з нашим спільним ворогом, але й з важкою спадковою хворобою. Вона не має прописки, через неї стан мого здоров’я постійно погіршується. Тому я змушений залишити посаду міністра агрополітики – з важким серцем, але зі щирою вірою у відновлене Міністерство аграрної політики та продовольства України», — заявив Роман Лещенко.

Він побажав новому міністрові Мінагрополітики Миколі Сольському сил та фахової реалізації. Та пообіцяв допомагати у вирішенні надскладних аграрних завдань.

Лещенко вказав, що команда Мінагрополітики зробила все, щоб перевести Агро на рейки воєнного часу.

«Сьогодні цей потяг, який гарантує нашій державі продовольчу безпеку, їде так, як треба», — зазначив посадовець.

Він запевняє, що запасів продовольства вистачить на найближчі два роки, аграрії підготувалися до посівної, «найважливішої в історії України». Цьогоріч планується  отримати десятки мільйонів тонн врожаю.

«Ми робимо все, щоб аграрії були забезпечені найнеобхіднішим – технікою, обладнанням, добривами, насінням. Ми ухвалили ряд необхідних правових актів, зняли бюрократичні перепони, щоб не було жодних збоїв у с/г виробництві», — наголосив чиновник.

Лещенко заявив, що залишається в Україні та з Україною. І має намір спільно з усіма відбудовувати країну після Перемоги.

 

 

Пропонуємо:

Аграрний комітет Верховної Ради: з’явився новий очільник

Лещенко повідомив про готовність аграріїв до посівної-2022

Лещенко закликав аграріїв об’єднатися і провести весняно-польові роботи

Роман Лещенко повідомив про кроки влади та Мінагро для підтримки аграріїв

Микола Сольський назвав основні завдання міністерства на найближчий час