За три десятиліття лінійка Magnum від компанії Case IH, відомої фермерам в різних країнах, значно розширилася. З’явилося понад 150 000 одиниць Magnum, які працюють на полях по всьому світу. Сьогодні компанія запускає сьоме покоління свого традиційного флагманського трактора Magnum AFS Connect. Що змінилося: повнорозмірні дверцята, новий дизайн, прилади освітлення… деякі з найбільш значних нововведень не можна побачити, адже вони знаходяться всередині кабіни та в самому тракторі. Новий Magnum AFS Connect надає змогу операторам та власникам керувати господарськими операціями з абсолютно новим рівнем точності. Бездротове з’єднання дозволяє здійснювати миттєву передачу та двосторонній обмін даними між машиною та керівником господарства, прилади, багатофункціональний підлокітник Multicontroller для підвищення зручності експлуатації, нове кермове управління із системою Brake-assisted steering. Технологія, запозичена з концепції Автономного трактора, включає покращений пакет приладів освітлення та камери для максимальної безпеки.

Фото1. Magnum AFS Connect: суперкомфорт, надсучасний контроль та нові можливості управління даними

Асортимент для українського ринку включає наступні моделі: Magnum 250, Magnum 280, Magnum 310, Magnum 340, Magnum 380 та Magnum 400 з максимальною потужністю 320-435 к.с. відповідно. Модель Magnum 400 доступна лише з трансмісією 21/5 PowerDrive, що пропонує максимальну швидкість 40 або 50 км/год при низьких обертах двигуна. Всі моделі оснащені шестициліндровими двигунами FPT Cursor 9 об’ємом 8,7 літрів з турбонаддуванням та інтеркулером. Моделі 340, 380 та 400 також можна безпосередньо з заводу оснастити задніми гусеницями Rowtrac. Як і раніше, підйомна потужність задньої навіски трактора становить до 11 700 кг, тоді як вантажопідйомність передньої навіски, у разі її встановлення, становить 4 090 кг. В задній частині трактора доступні шість гідророзподільників, а в передній — три. Наразі встановлення передньої навіски не обмежує кількість задніх гідророзподільників. Варіанти продуктивності гідравлічного насоса становлять 160, 221 або 282 л/хв. Асортимент було розширено з огляду впровадження Magnum 400, призначеного для виконання найважчих та найвимогливіших задач.

До розробки нового Magnum було залучено персонал із виробництва, відділів маркетингу та дотримання стандартів якості не лише із заводу Magnum в місті Расін, США, а й з підрозділів Case IH по всьому світу.

В основі нових моделей Magnum лежить визнання важливості даних для сучасних фермерів. Ці дані охоплюють не лише робочу інформацію, наприклад, розташування машин, їхню продуктивність та різноманітні витратні матеріали, такі як паливо, але й такі відомості, як записи полів, що включають оброблену площу та норми внесення. Усі ці дані тепер можуть бути записані та надійно передані в режимі реального часу просто на ходу за допомогою телематичної технології AFS Connect, вбудованої в нові моделі Magnum. Таким чином, нові трактори дозволяють власникам та операторам регулювати, управляти, контролювати та передавати дані саме так, як вони хочуть. AFS Connect базується на перевіреній системі точного землеробства (AFS) від Case IH, але ця технологія вийшла на новий рівень завдяки вдосконаленому комплексу програмно-технічних засобів. Три елементи AFS Connect разом забезпечують безперебійний зв’язок між власником трактора, оператором і, з дозволу власника, третіми сторонами, наприклад, дилером або агрономом господарства, що допоможе у вирішенні робочих проблем в режимі реального часу.

Фото 2. Magnum AFS Connect: суперкомфорт, надсучасний контроль та нові можливості управління даними

Тепер власники Case IH зможуть приймати більш зважені рішення з управління господарством на основі як даних, отриманих в реальному часі, так і на основі ретроспективних даних, що генеруються їх машинами. Запуску цієї технології передувало представлення хмарної веб-платформи MyCaseIH.com, порталу телематики AFS та мобільного додатка AFS Connect Mobile для iOS/Android на SIMA 2019 на початку цього року.

Після першого 2018-2019 року на ринку Північної Америки, де технологія виявилася особливо популярною, урочистий запуск технології в Європі відбудеться на виставці Agritechnica 2019, 10-16 листопада. Вона буде доступною покупцям будь-яких тракторів і комбайнів Case IH, оснащених технологією AFS, включаючи трактори Maxxum, Puma, Optum, Magnum, Steiger і Quadtrac, а також комбайни Axial-Flow.