Секрет дистриб’ютора в потужній логістиці: надійному зберіганні продукції на складах та оперативності її доставки до клієнтів.

Компанія «Агросем» має 11 представництв і обслуговує всі 24 області України.

На сьогоднішній день ми співпрацюємо з 20 ТОП-овими постачальниками преміального добрива, насіння та засобів захисту рослин. Серед них: Yara, Brevant, KWS, MAS Seeds, EURALIS, Strube, ALFA SmartAgro та Corteva.

Серед найбільших постачальників техніки та запчастин – John Deere, Vaderstad, Gregoire Besson. Загалом «Агросем» співпрацює з 12 постачальниками інноваційної техніки.

Всі добрива, насіння та засоби захисту рослин займають більше 13 тис. кв. м площі і знаходиться на 19 власних та орендованих складах по всій Україні: у Київській, Львівській, Вінницькій, Тернопільській, Кіровоградській, Сумській, Херсонській, Дніпропетровській, Полтавській, Хмельницькій та Запорізькій, Одеській областях.

У 2019 році логістична мережа розширилася на 8 нових локацій загальною площею близько 5 тис. кв.м.

Крім цього, ми працюємо над удосконаленням своїх складів: на 6 локаціях вже встановлено систему контролю температурного режиму, яка допомагає зберігати насіння, добрива та засоби захисту рослин між сезонами польових робіт. Зокрема два з них на Київщині та по одному – на Львівщині, Вінниччині, в Дніпрі та Одесі.

Проте компанія на цьому не зупиняється, і для покращення якості сервісу у відносинах клієнт-покупець та збільшення обсягів товару, який ми поставляємо, активно працює над розширенням своєї логістичної мережі.

Основним завданням логістики є швидкість, правильна точка доставки та якість. У зв’язку з цим у 2019 році ми почали будівництво власного логістичного хабу на Львівщині загальною місткістю 14,2 тис. т., з можливістю приймати вузькоколійні вагони з Європи та здійснювати їх перевантаження в стандартні ширококолійні вагони або автомобільний транспорт.

На сьогодні вже збудовано склад та відкритий майданчик, які зможуть приймати 5 тис. т продукції. Влітку планується відкриття нового сучасного великого складу на 4,5 тис. т.

Щомісяця товар, що поставляє компанія «Агросем», долає 260 тис. км автошляхів до наших клієнтів. Ми виконуємо більше 65 замовлень в день та близько 400 замовлень з доставки товарів на тиждень.

Ми працюємо з більш ніж 800 постачальниками по перевезенню вантажів, а це більше 550 задіяних вантажівок на тиждень, які перевозять близько 2,5 тис. т добрив, насіння та засобів захисту рослин.

Серед задіяної техніки – наші власні вантажні автомобілі Scania, що забезпечують надшвидку та якісну доставку товарів клієнтам «Агросем» у режимі 24/7, навіть у найбільш віддалені регіони. Власний автопарк перевозить близько 300 т продукції і долає до 8 тис. км за тиждень. А це до 1 000 т товарів і 30 тис. км автошляхів на місяць!

Окрім цього, компанія «Агросем» має 8 філій на території Західної України, де розташовані склади техніки, що налічують близько 100 одиниць. Це дозволяє нам забезпечити технікою наших клієнтів без попереднього замовлення.

Саме ця техніка є запасом на складі Агросем, а саме John Deere та Vaderstad.
Крім того у компанії «Агросем» в наявності є підмінна техніка. На сьогодні це 15 одиниць, які ми пропонуємо своїм клієнтам у випадку необхідності. Особливо це актуально в період весняної посівної кампанії.

Наш склад запчастин налічує більше 140 тисяч одиниць та 65 т мастильних речовин. Найбільша кількість запчастин, розміщених на складах, – це запасні частини до комбайнів та жаток (їх близько 37 тис.) та запчастини до тракторів (близько 36 тис.).

Основний склад по запчастинах знаходиться у Львові, кожен день між регіональними складами «Агросем» курсує автомобіль для забезпечення наших клієнтів всією необхідною номенклатурою запасних частин в усіх областях.


Ми розуміємо важливість логістики для агробізнесу та несемо зобов’язання перед кожним клієнтом за вчасну доставку товарів. А отже, кожен наш покупець може з впевненістю планувати свої польові роботи та покластися на надійного дистриб’ютора – компанію «Агросем»!