За минулий тиждень в рамках проєкту “Земельний банк” відбулося 44 аукціони на суму 51,5 млн грн (+ 10,3 млн грн ПДВ), інформує Мінагро.
Аукціони суборенди державних сільськогосподарських земель відбулися з 23 по 27 червня у системі Prozorro.Продажі.
Лоти представлено у Харківській, Закарпатській та Полтавській областях. Загальна площа земділянок — 2 474 га.
У ході аукціонів учасники подали 133 пропозиції. Підвищення вартості всіх земельних ділянок відбулося у 4,2 рази від стартових ставок. Середня вартість суборенди одного га за підсумками аукціонів становила 20 823 грн.
Найдорожчим лотом тижня стала ділянка на Харківщині, площею 247,58 га. За цю позицію змагалися чотири учасники, початкова ставка зросла у 4,8 рази та склала 6 млн грн.
Вартість одного гектара цієї ділянки становить 24 234 грн.
Довідка
Впровадження “Земельного банку” – результат спільної роботи Фонду державного майна з Міністерством економіки, Міністерством аграрної політики та продовольства України, Міністерством юстиції України.
