Українські сільгоспвиробники отримали від Світового банку понад 390 млн грн грантових коштів. За поточний рік це вже другий транш від міжнародних партнерів, інформує Мінагро з посиланням на повідомлення міністра аграрної політики та продовольства України Віталія Коваля.
Кошти спрямують на наступні дотації:
утримання корів – 56 млн 497 тис. грн;
вівці/кози – 2 млн 478 тис. грн.
Головне аграрне відомство повідомляє, що залишок піде на виплати субсидій на 1 га. Зокрема йдеться про бюджетні дотації у розмірі 4 тис. грн на одиницю (1 га) для провадження сільсокогосподарської діяльності.
Перший транш у понад 386 млн отримали 7 766 тисяч фермерських господарств та інших агровиробників.
“Вдячний партнерам за підтримку українських аграріїв. Мінагрополітики продовжує співпрацювати з міжнародними організаціями, аби залучити кошти в розвиток галузі”, – зазначив міністр.

