Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Громадська спілка «Українська асоціація бізнесу і торгівлі» підписали Меморандум про співробітництво. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

З боку Мінекономіки підписантом виступив міністр Ігор Петрашко, а з боку Асоціації – Голова Дмитро Лось.

Зазначається, що меморандум закладає підґрунтя активної взаємодії з бізнес-спільнотою, сприяє підтримці українських компаній на європейському ринку та зростанню експорту до держав-членів ЄС.

Співпраця з Українською асоціацією бізнесу і торгівлі має стати ще одним ефективним інструментом для просування інтересів українських експортерів на ринку ЄС. Як вказав пан Петрашко, «Спільна мета — поглиблення двосторонніх відносин між Україною та ЄС, напрацювання нових можливостей для наших компаній в рамках оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС».

Своєю чергою Голова «Українська асоціація бізнесу і торгівлі» Дмитро Лось подякував Мінекономіки за готовність до діалогу та висловив сподівання на активну співпрацю для розвитку торговельних відносин та просування українського експорту в ЄС.

 

 

Пропонуємо:

Мінекономіки прогнозує падіння виробництва молока та яєць

Мінекономіки вирішило надати відшкодування за племінну худобу