Міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль зазначив, що Програма державної компенсації 25% вартості вітчизняної агротехніки та обладнання є одним із найбільш затребуваних інструментів підтримки в агросекторі, інформує Мінагро.

Мінекономіки додало до переліку сільгосптехніки, яка підлягає компенсації, 524 нові позиції від українських виробників, що означає:

більше сівалок, обприскувачів, зерносушарок, елеваторного обладнання, систем для переробки – і все з державною підтримкою;

більше сучасних рішень для господарств, які не просто вирощують, а переробляють і додають вартість;

стабільність для українських машинобудівників і робочі місця у регіонах.

“Більше української техніки – більше можливостей для аграріїв. На сьогодні у програмі — 13 807 одиниць техніки від 157 вітчизняних виробників. І ця цифра зростає з кожним оновленням. Сьогодні держава працює над тим, аби наш фермер мав доступ до якісної, доступної техніки, виготовленої в Україні”, – підкреслив чиновник.

Скористатися компенсацією можуть тільки ті агровиробники, які зареєстровані в Державному аграрному реєстрі (ДАР). Детальніше за посиланням