Увага! Трикомпонентна перевага!

Фунгіцидний захист зернових – важлива складова модерних агротехнологій. Якщо прагнете убезпечити свої посіви від широкого спектра захворювань, мусите вносити сучасні фунгіцидні препарати. Та як не помилитися у виборі відповідного продукту? Впоратися з якнайширшим переліком захворювань і вод-ночас забезпечити якнайдовший період захисної фунгіцидної дії зможе новітня розробка компанії «Сингента» – препарат Міравіс® Нео.

Менеджер із технічної підтримки фунгіцидів на зернових культурах компанії «Сингента» Станіслав Горпинюк наголошує на винятковому врожайному ефекті від застосування цього нового для нашого ринку продукту.

«Міравіс® Нео – трикомпонентний фунгіцид, що містить діючі речовини з класів карбоксамідів, так званих SDHI (адепідин), стробілурінів (азоксистробін) і тріазолів (пропіконазол), – розповів Станіслав. – Адепідин™ – найсучасніша діюча речовина, наймодерніший карбоксамід. Саме завдяки йому сильно розширено спектр дії та ефективність самого препарату. Ми ретельно підібрали всі компоненти, аби вони одне одного доповнювали, підсилювали дію та ефект, і водночас не було б резистентності як до будь-якого з компонентів, так і до препарату загалом.

В Україні Міравіс® Нео зареєстрований на ярому та озимому ячмені та на озимій пшениці. Норма за-стосування – від 0,5 до 1 л/га залежно від ґрунтово-кліматичних умов. Цей продукт має найширший перелік контрольованих захворювань на ринку України. Вдало протистоїть навіть тим хворобам, ефек-тивного контролю яких донедавна не було. Зокрема йдеться про пероноспороз, рамуляріоз, а також ринхоспоріоз. Цей препарат має і новий стандарт у контролі таких захворювань, як септоріоз, темно-бурий, сітчастий і смугастий гельмінтоспоріоз. Це – перший продукт на світовому ринку, котрий стане унікальним у захисті як пшениці, так і ячменю. Адже до нинішнього року на ринку були препарати, які мали гарну ефективність на пшениці та меншу на ячмені й навпаки. Міравіс® Нео – продукт, що має найдовший період захисної фунгіцидної дії. Конкретика? Не хотів би твердити про 20, 30 чи 40 днів, тому що все залежить від норми застосування препарату, ґрунтово-кліматичних умов, інфекційного фону, фази застосування, стійкості сорту проти тієї чи іншої хвороби. Одне слово, якщо порівнювати з препаратами-конкурентами за однакових умов, то Міравіс® Нео має куди більшу ефективність і відчу-тно довший період захисної дії. Напевне, впродовж десятиліття він буде №1 у захисті зернових культур.

Поставки до України були заплановані якраз у той період, коли розпочалася війна. Ворожа навала, звісно, внесла свої коригування, та компанія «Сингента» ефективно спрацювала і препарат вдалося завезти. Відтак українські аграрії тепер долучені до цього ноу-хау, й перед ними відкриваються нові можливості щодо одержання ще більшого врожаю. Прибавка становить від 500 до 700 кг/га (в окремих випадках може сягати й 1,5 т/га) врожайності за пшеницею чи ячменем порівняно з іншими технологі-ями. Ми чудово розуміємо, яка нині складна економічна, політична, продовольча ситуація в Україні. Й кожен додатковий центнер з 1 га – це додаткові гроші для наших аграріїв, додаткове продовольство й для нашої держави, й додаткові експортні можливості. Українські аграрії звикли рухатися в ногу з часом і використовувати сучасні нові препарати й модерні технології. Наприкінці минулого року агрономи українських холдингів і потужних господарств запитували в нас: коли Міравіс® Нео з’явиться на нашому ринку? Й ось цьогоріч ми вже можемо цей трикомпонентний фунгіцид запропонувати україн-цям. Очікуваний продукт знайшов споживача на українському ринку!»

Виклики для українських аграріїв стають дедалі серйознішими – погода, ціни, епідемії, війна. Та щоразу вітчизняні землероби давали собі раду за будь-яких скрут. Обов’язково вийде подолати негаразди й сягнути врожайних висот і цьогоріч! А Міравіс® Нео цьому посприяє.