За повідомленням пресслужби Офісу Генпрокурора, Подільський райсуд Києва за клопотанням Подільської окружної прокуратури Києва арештував банківські рахунки російської чайної компанії, а 52 млн. грн, розміщені на них, передано на користь ЗСУ.

Як встановило слідство, у Києві та в інших регіонах України здійснюють діяльність підприємства, які займаються виробництвом та продажем чаю. Кінцевими бенефіціарними власниками компаній є резиденти РФ.

“Діяльність цих компаній та підконтрольних їм суб’єктів господарювання досліджується на предмет причетності до фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, та привласнення майна (ч. 2 ст. 110-2, ч. 5 ст. 191 КК України)”, – йдеться у повідомленні.

У ЗМІ припускають, що йдеться про ТОВ “Орімі Україна” (змінила назву на “ТС Трейд”).

“Орімі Україна” – виробник чаю та натуральної кави, продукція випускається під зареєстрованими в Україні торговельними марками, як “Greenfield”, “TESS”, “Принцеса Гіта”, “Принцеса Канді”, “Принцеса Нурі” та “Принцеса Ява”, “Jardin”, “Piazza del Caffe” та “Жокей”.

 

 

Пропонуємо:

Уряд закликає ритейлерів до постачання продовольства ЗСУ

Сільгоспвиробники передали армії понад 250 пікапів (ФОТО)

На Дніпропетровщині для потреб ЗСУ приготували сухий борщ

Кавова колаборація без конфлікту інтересів: ЗСУ отримали спецпродукт