Уряд виставляє на публічні торги активи IDS Ukraine, виробника відомих брендів мінеральної води “Моршинська” та “Миргородська”.

Про це інформує Урядовий портал з посиланням на повідомлення прем’єр-міністра України Юлії Свириденко.

Агентство з розшуку та менеджменту активів запустило збір тендерних пропозицій. Він триватиме до 18:00 12 грудня 2025 року.

Аукціон відбудеться на платформі Prozorro у грудні 2025 року.

“Держава передасть в управління корпоративні права компаній, що забезпечують повний цикл виробництва: від видобутку води до її дистрибуції”, – пояснила Свириденко.

За умовами конкурсу, прибуток від діяльності IDS Ukraine спрямовуватиметься до Державного бюджету України, за винятком винагороди управителя.

Надходження до бюджету очікуються на рівні 24 млн грн на місяць.

Активи групи арештовані з 2022 року, оскільки належать російському олігарху Фрідману. Він перебуває під санкціями США, ЄС, Великої Британії та України.