Досвід регіонального представництва «UKRAVIT» у Хмельницькій області

Сьогодні надійне партнерство на ринку ЗЗР – це не просто постачання якісних препаратів; це – комплекс продуктів і сервісів, здатних покрити найрізноманітніші потреби агровиробника у процесі вирощування культур. Саме такий комплексний сервіс за 20 років своєї роботи створила компанія «UKRAVIT». Сьогодні вона пропонує високоякісні ЗЗР, основні та мікродобрива, посівний матеріал, агробіологічний сервіс, фінансові та трейдингові інструменти, надійну технологічну підтримку. Й ті, хто довірив турботу про свої поля фахівцям цієї компанії, відзначають суттєві переваги такої співпраці.

 

Андрій Антонюк,

директор РТП «UKRAVIT» у Хмельницькій області:

– Оскільки в «UKRAVIT» було кілька дистриб’юторів, то в де­яких фермерів склалася помилкова думка, що ми – не виробник, і не кожен з них знає про власний завод компанії взагалі. Насправді ж сміливо їхати в господарства нам дає змогу широка лінійка саме власних якісних продуктів для будь-яких культур. Однак препарати в різних регіонах за різних умов діють по-різному, тож для цього процесу важливий професійний супровід і контроль: фермер, який купує продукт, не має лишатися з ним наодинці. У Хмельниць­кій області ЗЗР пропонують не менше 30 різних компаній, чимало з яких обіцяють захмарні вигоди та врожаї. Та це омана. Наша ж ідея проста: разом вирощувати краще й ефективніше. І комунікації з постійним зворотним зв’язком із аграріями в цьому процесі нам надважливі. Цьогоріч нашими партнерами є 120 господарств в області й не мали жодної скарги щодо ефективності препаратів. Це чудовий показник нашої роботи й наших продуктів зокрема.

 

Віталій Новосядлий,

ФГ «Новосядлого» (Віньковецький р-н, Хмельницька обл.):

– В обробітку в нашого сімейного господарства 323 га, вирощуємо озиму пшениця, соняшник і сою. Досі я по захисту рослин працював із різними європейськими та світовими фірмами, а з минулого року спробував «UKRAVIT». Зізнаюся, довго вагався, однак широка лінійка препаратів і особливо фінансова підтримка цієї компанії мене переконали. Опісля цьогорічних жнив ранніх зернових переконався, що зробив правильний вибір. Ні в кого з сусідів, хто робив ставку лише на імпортних виробників, ситуація в полі не була кращою. Особливо важливою для мене була така перевага, як агрономічний супровід. За партнерських відносин мені було легше ухвалювати рішення в ті чи інші важливі моменти: за посух, приморозків, зливових дощів, появи шкідників тощо. Відповідальність за всі рішення зі мною на рівних брав на себе і фахівець «UKRAVIT». Треба зважати, що поруч працюють сильні конкуренти – відомі холдинги, і я не маю права відставати за врожайністю та економікою, інакше люди не віддаватимуть нам в оренду свої паї. Досі ми ні від кого не відставали. Рік був несприятливим з усіх боків – для пшениць особливо. Ми побоялися й орати під неї, сіяли по дискуванню й культивації, розраховували на дощі, сніги. Самі знаєте, не діждалися. Деякі сусіди дискували, не зібравши збіжжя, деякі – отримали по 2,5 т/га. Я таки зібрав своїх майже звичних 6 т/га (у попередні роки було і по 7–7,5 т/га). Пшениця – Глаукус та Богемія. Соя теж має гарні сподіванки на врожай. Зазвичай, вона у мене становить 2,5–3 т/га. Партнерством з «UKRAVIT» задоволений абсолютно.

 

Володимир Семко,

головний агроном ТОВ «Фармгейт Україна» (Хмельницька обл.):

– ТОВ «Фармгейт Україна» вирощує традиційні для регіону культури: озимі пшеницю, ячмінь та ріпак, з ярих – кукурудзу, соняшник, сою, горох і квасолю; останні три роки стали займатися часником (60 га). Технології з роками вже відпрацьовані. Перша наша особливість – на кожен гектар під сівбу чи основний обробіток вносимо курячий послід (5 т/га), друга – відмовилися від оранки, вона лишилася лише після кукурудзи. Поверхневий обробіток (з інтенсивним перемішуванням поверхневого шару) здійснюємо культиватором Horsch Terrano FX. Велику роль надаємо захисту культур і їх живленню. З «UKRAVIT» співпра­цюємо давно; українські препарати відповідають вимогам ринку й успішно конкурують з міжнародними брендами. Всі свої закупки ми здійснюємо на тендерній основі, де зважуються всі показники. І продукція «UKRAVIT» у наших технологіях займає дедалі більшу частку. Це, зокрема, ґрунтовий гербіцид Антисапа, який використовуємо на багатьох культурах. Активно доповнюємо живлення мікродобривами цієї компанії – насамперед Авангард Цинк на кукурудзі. Для покращення роботи препаратів використовуємо ефективний прилипач на рослинній основі Захват Ойл. Плануємо придбати гербіцид суцільної дії Гліфовіт, фунгіциди та обов’язково користуватимемося їх лінійкою різних мікроелементів. Повніше всього лінійку препаратів «UKRAVIT» сьогодні застосовуємо, мабуть, на ріпаку. У нас ріпак йде після зернових, відтак падалицю прибираємо гербіцидом Гліфовіт, робимо два підживлення бором, проти хвороб застосо­вуємо Унікаль. Руку на пульсі технологій тримаємо постійно, однак у цій спів­праці важливо те, що нам пропонують не просто товар, а рішення. А фахівці з супроводу з’яв­ляються на полі ще до того, як там може виникнути проб­лема. Зв’язок дуже оперативний, надійний.

 

Володимир Глуховський,

співвласник, ФГ «Агролідер ММП» (Шепетівський р-н, Хмельницька обл.):

– Господарюємо третій рік, в обробітку понад 100 га. Виро­щуємо зернові й бобові. Пше­ницю спробували вирощувати цьогоріч вперше, зібрали 62 ц/га, сорт Глаукус. Уся технологічна карта вирощування – винятково від «UKRAVIT»: ЗЗР, сульфат магнію, мікродобрива. Працювали за програмою «20:80»: нам розписали програму, ми її дещо скоригували й одним махом усі необхідні препарати доставили на склад. Коли виходили в поле, ми не шукали препарати, а працювали вчасно за термінами й потребою. Суміш у першій обробці складалася із фунгіциду, інсектициду, магнію та міді з лінійки Авангард. У фазі «кущення – вихід у трубку» ріст регулювали хлормекватом хлоридом. Друга обробка складалася з Авангард Зернові, фунгіциду Захисник Екстра та інсектициду. До речі, до кожної обробки додавали Авангард Стимул (гумат калію і бурштинові кислоти, як антистресант і стимулятор росту). В третю обробку – по прапорцевому листку – використовували фунгіцид Унікаль. Заодно для виповнення зерна додавали сірку, азот і мікроелементи. Поля із соєю на цей час мають просто шикарний вигляд, нараховував по 11 ярусів бобиків. Технологія, мікродобрива й захист (чотири обробки) – теж від «UKRAVIT».