Як заробляти пристойні гроші покращуючи світ? Це знають Олег Коновалюк і Павло Данилець.

Пан Олег виграв грант й започаткував бізнес з селекції горіхових дерев. Сьогодні саджанці дерев та самі горіхи експортуються по всьому світу. А він розвиває справу та навчає інших заробляти гроші садівництвом.

А ще пан Олег має youtube-канал, в якому ділиться досвідом та допомагає іншим створити такий самий бізнес та розвивати галузь. Все це відбувається у маленькому селі Рубаний Міст, де мешкає 318 людей. Пан Олег переконаний, що наша земля родюча, а можливості — дуже великі.

А у селі Томилівка Павло Данилець пішов іншим шляхом – він імпортував в Україну найдавніші у світі дерева Гінкго Білоба, що походять з території сучасного Китаю. Ці дерева бачили динозаврів, але, на відміну від них, пережили всі глобальні катаклізми, а тривалість життя гінкго – понад дві тисячі років! їх листя також мають унікальні лікувальні властивості.

Пан Павло поставив собі за мету висадити в Україні десять тисяч цих дерев. Для цього він залучає всіх небайдужих. Комусь важливо посадити дерево, яке буде «годувати» планету киснем понад 2000 років, хтось символічно дарує дерево на народження дитини або нової сім’ї. Підтримати ідею нескладно, в залежності від віку дерево коштує від 70 до 500 грн. А користь приноситиме тисячі років.

Думати про майбутнє, будувати успішну справу сьогодні — це і є — йти Назустріч Сонцю.

 

 

 

Пропонуємо:

Назустріч сонцю: огляд равликових ферм (ВІДЕО)

Рекомендуємо українське шоу про стартапи та бізнеси (ВІДЕО)

Горіхи стали головною позицією плодового експорту з України

Назустріч сонцю: як у селі Івки крафтовий сир виробляють (ВІДЕО)

Назустріч сонцю: Як робили олію наші пращури — інтерактивний музей у Мачухах (ВІДЕО)