Компанія з Нідерландів вирощує тепличну пшеницю, стійку до погодних “сюрпризів”. Це може стати запорукою стабільно високої врожайності та диверсифікувати виробництво, інформує Мінагро в «Огляді міжнародних новин».
Відомо, що компанія вирощує культуру на закритій фермі без ґрунту, хімічних пестицидів та з мінімумом води. За результатами перших тестів, культура продемонструвала продуктивність, яка у 26 разів перевищує врожайність пшениці у відкритому ґрунті, виробляючи еквівалент 117 метричних тонн з гектара. До речі, у середньому врожайність пшениці налічує 4,5 метричних тонн.
«Наша рекордна врожайність потенційно може бути збільшена ще на 50% у найближчі роки за допомогою поєднання вдосконаленої генетики, апаратного забезпечення та оптимізованого середовища зростання», — заявив технічний директор і співзасновник Infarm Гай Галонська.
Пропонуємо:
Пшениця рекордно здорожчає – МінАПК
Україна відправила пшеницю Афганістану як гуманітарну допомогу
Ф’ючерси на пшеницю значно подорожчали після ракетних обстрілів України
