Під час активних робіт сільгосптехніка працює за екстремальних умов, зупиняючись лише на планове обслуговування. Надійність техніки та якість її сервісу безпосередньо впливають на робочий процес. Важливим напрямом обслуговування сучасної техніки є мастильні матеріали. Застосування якісних технічних рідин і вчасна їх заміна підвищують ефективність і термін служби техніки та зменшують витрати на її обслуговування.

Максим Козир, менеджер технічної служби представництва компанії Opet Fuchs в Україні:

«Перед тим, як запропонувати мастильні матеріали Opet широкому колу споживачів, було проведено польові випробування у власному тракторному парку нашого партнера, компанії «НФМ АГРО», разом із керівництвом якої було обрано два трактори: CASE 340 Magnum і CASE STX 500.

Ми були впевнені, що моторна олива Opet Fullpro HT CI-4 15W-40 без проблем пройде випробування за стандартного міжсервісного інтервалу. Та головне – довести на практиці, що контрольоване виявлення безпечних інтервалів заміни моторної оливи Opet відчутно збільшує кількість робочих мотогодин техніки та зменшує витрати на ТО. І це вийшло! Навіть більше – завдяки комплексному аналізу зразків оливи в нашій лабораторії було виявлено забруднення оливи паливом. Нами було надано рекомендації сервісній службі «НФМ АГРО», які дадуть змогу запобігти можливим несправностям двигуна».

За допомогою комплексного аналізу зразків оливи у власній сучасній лабораторії у Туреччині на новітньому заводі Opet можна оцінити залишок її експлуатаційних властивостей, величину спрацювання металевих компонентів двигуна, виявити забруднення, що потрапили до оливи. Тобто за умови правильно підібраної оливи Opet, використання сертифікованого палива, якісного та вчасного ТО двигуна є можливість безпечно збільшити міжсервісний інтервал заміни оливи не менш як на 40%.

Денис Савельєв, генеральний директор «НФМ АГРО»:

 «Довготривалі взаємини з клієнтами в нашій роботі завжди є головним пріоритетом. Тому ми ретельно вивчаємо будь-який продукт, який заводимо до нашого асортименту. Це стосується і техніки, й матеріалів, які потрібні для її обслуговування. І рекомендуємо ми лише продукцію, яку самі перевірили та без сумнівів використовуємо в своїй техніці. Цьому на 100% відповідають мастильні матеріали Opet, адже вони продемонстрували чудові результати під час польових випробувань. Сервіс Fullcheck від Opet заощаджує наші кошти та кошти наших клієнтів як на сервіс, так і на позаплановий ремонт».

До того ж, мастильні матеріали компанії Opet Fuchs використовуються для першого заправляння в сільгосптехніку Case IH і New Holland на заводі TürkTraktör, що свідчить про виняткову довіру виробника до продукції Opet.