Ощадбанк вирішив допомогти аграріям та бізнесу у цей непростий час не словом, а ділом: щодня фінустанова надає 200 млн. грн позик для сільгосппідприємств, про що інформує у своему Фейсбуці пресслужба Ощадбанку.

За реальною статистикою, кожен п’ятий позичальник в агросекторі України отримав в Ощадбанку свій кредит. В фінустанові вказують, що головна їхня мета — підтримка аграріїв на всіх підконтрольних територіях. Так, нещодавно Ощадбанк надав кредит в області, де українські захисники активно відбивають атаки, що для банків зазвичай ризиковано. Втім Ощадбанк наголошує: це зроблено, щоб фінансова підтримка швидко надійшла до агропідприємств та зміцнила продовольчу безпеку України.

Фінустанова змінила умови отримання кредитів:

— зменшено час ухвалення кредитних рішень з 8 до 3-4 днів;

— спрощено вимоги до застави;

— скасовано вимогу щодо мінімального розміру землі в обробітку.

Також серед умов до клієнта — офіційне ведення бізнесу та наявність землі для проведення посівної. Збільшується обсяг кредитної підтримки аграріїв, на 20 квітня портфель видач банку становив 1 млрд. грн, а до цієї дати перевищив 2,4 млрд грн.+

У квітні Ощадбанк ще швидше став надавати кредити, час ухвалення скоротився до 3-4 днів, умови застави лібералізовано, а вимогу щодо мінімального розміру земельного банку в обробітку – скасовано.

 

 

Пропонуємо:

Заклик аграріїв щодо оподаткування

Ухвалено закон на підтримку аграріїв

Ощадбанк кредитуватиме релокацію бізнесу

Кредити на посівну: які банки і скільки видали

Фермерам видали кредити для проведення посівної

Програма «Доступні кредити 5–7–9»: скільки позики залучили сільгоспвиробники

Українські фермери звернулися до влади з проханням продовження дії пільгових кредитів

Lidea передала благодійну допомогу на суму більш ніж 18 млн. грн аграріям Північно-Східного регіону